reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Ewa- życzymy Juleńce szybkiego powrotu do zdrowia, a jeść nie chce może dlatego że organizm sam się broni i jak jej się poprawi to na pewno będzie jadła zobaczysz...:sorry:
 
reklama
Ewus, i jak Julcia?
Mam nadzieje, ze jest juz jej lepiej...ze lekarstwa pomogly choc troszke...biedulka :-(
Moja mama mi mowila wczoraj, bo jej opowiadalam o tym paskudnym wirusie, ze jak ja bylam mala to tez cos takiego zlapalam i ze pediatra poradzila jej, zeby do wody ktora dawala mi malymi lyczkami do picia dodac szczypte soli :baffled: ze sol zatrzymuje wode w organizmie :baffled: nie wiem na ile jest to skuteczny sposob, ale szczerze mowiac niektore przestarzale metody sa calkiem ok :-)
Zdroweczka Julciu!

A tak w ogole to ta wysypka na nozkach od czego? Co pediatra mowila?
 
A tak w ogole to ta wysypka na nozkach od czego? Co pediatra mowila?

lekarka powiedziała, że mogła to być reakcja organizmu na tego wirusa... ale oczywiście to nic pewnego... w każdym razie, gdyby sie powtórzyło mamy iść do dermatologa.

tak w ogóle dziękujemy za życzenia powrotu do zdrówka.

na razie jest dobrze, tzn. julka spokojnie noc przespała. jeść dale nie je, ale najważniejsze że pije. biegunka sie utrzymuje:-( od niedzieli poszła nam cała mega paka huggiesów...
 
Ewus, najwazniejsze, ze pije! Bedzie dobrze! Kilka dni i Julcia wroci do formy :tak:
A wysypka zniknela?
 
no i jeszcze kilka dni i Jula calkiem ozdrowieje, a po chorobie zawsze sie ma wiekszy apetyt ;)))))

u nas wysypka dalej utrzymuje sie tylko na kolankach, jest bledsza , ale powiedzmy taka bardzo ziarnista.....smarujemy, smarujemy i tyle z tego smarowania bo nie znika
chyba bedzie potrzaebna powtorka wizyty
 
Ewa-zdrowia dla Julci!! Oby to sie jak najszybciej skonczylo! Akysz biegunko i wszelkie choróbska!!!
Grunt, ze pije bo to bardzo wazne przy biegunce. Jak Oliwka miala biegunke to lekarka kazala dawac do picia orsalit tylko to jest strasznie słone a niby bananowy smak to ma miec...
 
reklama
tak, tak.... śladu po niej nie ma.
To musialo miec to zwiazek z tym wirusem - paskudztwo :baffled:
Dobrze, ze juz zniknelo...:tak:

Siluniu, a te masci ktore macie to ze sterydem?
U nas wygladalo to tak, ze jak smarowalam Sarze zmiany sterydami to znikalbhy praktycznie w 100% albo zatrzymywaly sie wlasnie na jakims tam etapie i dalesze smaorwanie nie przynosilo skutkow...A w momencie odstawienia ich placki i krostki pojawialy sie znowu...
Oby Zuzu pozbyla sie wysypki raz na zawsze! :tak:No ale jak nie znika to moze przydalaby sie jednak powtorna wizyta u lekarza :sorry:
 
Do góry