reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

witam ponownie!:-)
wróciłyśmy od lekarza,na szczescie to nic poważnego,jakies przeziębienie,dostałyśmy baktrim i diphergan .
dominique własnie sie zastanawiam czy tez tak nie zrobic.o ile we wrzesniu ewka była w przedszkolu nawet 2 tygodnie to juz w listopadzie jak do tej pory 2 dni. u nas czesne to 150 zł/mc za pełną godzinówke wiec chyba poprostu przepiszę ewke na ten skrócony program .od 8 do 12 /12:30 i płaci sie cos koło 90 zł plus żarcie .
Ewa to nie fajnie,dobrze że Julcia chociaz wsuwa danio.
ewka je wszystko,od mleko po ser biały,topiony i żółty.
zdrówka dla wszystkich chorowitków,trzymajcie sie ciepło:-)
 
reklama
aga- dobrze, że nic poważnego. jak ewcia się czuje?

my też po wizycie u pediatry.
z dziewczynkami juz ok.
juli kaszel przeszedł. ola jeszcze trochę zasmarkana, ale też kszle coraz rzadziej.
do końca tygodnia mam jej zapodawać eurespal, cebion i euphorbium.

z olką tylko mam sie zgłosić na badania, aby przed wizytą w CZD mieć swieże wyniki (żeby przy padkiem po pół roku czekania na termin nie odesłali nas do domu z kwitkiem:dry:, jakoś wcale by mnie to nie zdziwiło- nic już mnie nie zdziwi, jeśli chodzi o naszą służbę zdrowia)

a dziewczyny, czy któraś z was robiła może testy alergiczne dzieciakom?
 
witam:-)

Ewa- mnie też nic nie zdziwi jeżeli chodzi o służbę zdrowia:no: my sie przymierzamy do testów ale cóś nam nie wychodzi:zawstydzona/y:dobrze że dziewczynki zdrowe:tak:
Aga- czy ja dobrze widze trzeci suwaczek czy jakis omam mam:-pjeżeli dobrze to gratuluje ... mogę zapytac czy bardzo Cie zaskoczyło czy miałaś jakieś chęci na trzecie dziecko??

u nas w przedszkolu frekwencja w normie
Ami tylko sie nasiliła alergia tak ze dzisiaj kaszląc puściła pawia...pusciła pawia ale nie cholery nie chciała zostac w domu bo dzis w przedszkolu tańce:-p wiec poszła...
obdzwoniłam wszystkich alergologów i na NFZ dopiero w przyszłym roku a prywatnie najbliżej za 2 tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakaś paranoia :cool::wściekła/y:
a młodej śpik wisi , nie mówiąc już o kaszlu:no:

duzo zdróweczka dla dzieciaków:-)
 
witam!u nas choróbska szaleja, ewka ma straszny katar,a ańdzka wogóle cała zaziebiona:-:)-:)-(
kurde co jest najlepsze na katar z waszych doswiadczen,??????????? bo juz nie wiem co im moze pomóc.

witam:-)

Ewa- mnie też nic nie zdziwi jeżeli chodzi o służbę zdrowia:no: my sie przymierzamy do testów ale cóś nam nie wychodzi:zawstydzona/y:dobrze że dziewczynki zdrowe:tak:
Aga- czy ja dobrze widze trzeci suwaczek czy jakis omam mam:-pjeżeli dobrze to gratuluje ... mogę zapytac czy bardzo Cie zaskoczyło czy miałaś jakieś chęci na trzecie dziecko??
mada chęci to raczej nie miałam i przyznam że byłam w lekkim szoku ,ale jakiegos ogromnego stresu nie ma.:tak:
pracę i tak bym musiała zmieniac a tak siedzę na zwolnieniu i narazie mam spokój no i nie mam juz problemu co zrobic jak Ewa znowu zachoruje bo jestem w domu.
jedyny minus to to że ciąża jest zagrozona i muszę strasznie na siebie uwazac.praktycznie to powinnam lezec i sie wogóle nie ruszac.ginka chciała mnie do szpitala połozyc ale nie zgodziłam sie ze względu na Ewcie.
no wiec leze w domu o ile przy takim oszołomie można polezec.:tak:;-)
 
aga- u nas na katar (który niestety olka ma dośc często) pomaga euphorbium. przetestowaliśmy mnóstwo róznych specyfików i ten okazał sie najlepszy.

fajnie, że ewcia bedzie miec towarzystwo. fajna różnica wieku:tak:
 
My tez przy katarze Euphorbium uzywamy i zawsze pomaga, a poza tym nie wysusza sluzowki jak normalne krople :tak: i przy katarze alergicznym tez sie je stosuje :tak:

Aga, to trzymamy kciuki za Twoja mala fasolke :tak::-) No i nie przemeczaj sie kochana. Zdrowka dla dziewczynek! :tak:

Ewus, ja chce Sarze testy zrobic na wiosne, ale najpierw musze znalezc jakas alergolog nowa, bo ta stara juz nie pracuje tam gdzie pracowala :tak:
A jak tam w ogole sprawy zdrowotne Olenki?

Mada, z tymi terminami to masakra jakas :szok: Zeby nic nie bylo, nawet prywatnie, szok! Trzymam kciuki, zebys znalazla szybko jakiegos fajnego alergologa :tak: bo pewnie Ami meczy sie przez ten katar i kaszel :sorry:
A dajesz jej jakis Zyrtce czy cos?

Sara odpukac zdrowa (no bo do przedszkola nie chodzi od tygodnia :-p). Za to ja myslalam, ze sie przekrece, oslepne itd. :-p;-) Kilka dni temu klulo mnie oko, wieczorem mialam juz szparke z lejaca sie ropa!:szok: Rano nie moglam oka otworzyc, na szczescie mialam w domu masc z antybiotykiem do oczu, wiec posmarowalam i zaczelo przechodzic, wieczorem zaatakowalo mi drugie oko, ale odrazu potraktowalam mascia i wczoraj bylo juz niezle, chociaz oczy dalej mam lekko podpuchniete i zrezygnowalam z makijazu oczu na kilka dni (buuuu, czuje sie jak bez majtek i mam wrazenie ze wszyscy na mnie patrza :-p:-D:-p). Do tego gardlo mnie boli, wiec wcinam Gripex, witaminki i pije herbatke z miodkiem :-) Na szczescie bez goraczki i ogolnie nie jest zle, wiec do pracy chodze normalnie.
 
kiedys tez uzywałam euphorbium ale nie pamietam jak działało.musze skoczyc do apteki i zobaczyc bo normalnie ten katar to masakra,do tego spływa na dól i robi sie jakis paskudny kaszel.ewka siedzi cały czas w domu i nic jej nie przechodzi:no::no::no::-(
 
reklama
Do góry