reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
u mnie sezon jeszcze trwa.... chyba musimy testy Ali porobić, albo pokochać jej kaszel
jutro idzie do przedszkola w końcu, zobaczymy na jak długo:baffled:

reklama

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
u mnie sezon jeszcze trwa.... chyba musimy testy Ali porobić, albo pokochać jej kaszel
jutro idzie do przedszkola w końcu, zobaczymy na jak długo:baffled:
Jakie testy? alergiczne?
Tez musze Sarze zrobic, bo dalej od czasu do czasu ma wysypki na ciele :baffled:
No to trzymam kciuki Bedytko, zeby Alutka miala juz teraz ciaglosc w chodzeniu do przedszkola, zwlaszcza, ze ona zawsze tak szybko wychodzila z wszelkich chorob :tak:

ollesia

mama Krecików
Rozwiązania
0
Dzis w przedszkolu Piotrus zaczal goraczkowac. Panie zadzwonily do nas po lezakowaniu, ze ma 40 st. Pierwszy raz widzialam taka temperature na termometrze! Nurofen sobie nie poradzil, dopiero po czopku temperatura zaczela spadac. Mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna.

sandra1982

Rozwiązania
0
Dzis w przedszkolu Piotrus zaczal goraczkowac. Panie zadzwonily do nas po lezakowaniu, ze ma 40 st. Pierwszy raz widzialam taka temperature na termometrze! Nurofen sobie nie poradzil, dopiero po czopku temperatura zaczela spadac. Mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna.
Ollesiu, i jak Piotrus?? Mam nadzieje, ze goraczka ustapila i nic powaznego sie nie rozwinelo...:sorry2:

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
mam nadzieję, że wszystkie dzieciaki zdrowe, Aluta miała katar i kaszel kilka ostatnich dni, dostała tylko jakieś syropy bez antybiotyku i przechodzi jej już, jutro jeszcze w domku zostanie, ale we wtorek już do przedszkola idzie:tak:

sandra1982

Rozwiązania
0
Sara odpukac zdrowa :tak: Miala lekki katar i kaszlala (zwlaszcza w nocy), ale przez 3 dni robilam jej inhalacje Pulmicortem i przeszlo :tak:

No i jak narazie (tez odpukac) nie ma alergii skornych - w ogole dziwne to, wielki zbieg okolicznosci, ale ustapily zaraz jak psa kupilismy :-p;-) a wczesniej jak ja liznal pies ciotki albo sasiadki to odrazu miala na buzi czerwone placki :baffled:

reklama

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
No i jak narazie (tez odpukac) nie ma alergii skornych - w ogole dziwne to, wielki zbieg okolicznosci, ale ustapily zaraz jak psa kupilismy :-p;-) a wczesniej jak ja liznal pies ciotki albo sasiadki to odrazu miala na buzi czerwone placki :baffled:
a na katar też pies pomoże? bo chwilowo obydwoje mają u mnie katar alergiczny, testy dopiero będziemy robić, no ale obydwoje gardło czyste, osłuchowo czyste, tylko katar spływa i kaszlą stereo:-p

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019