reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

moja Ami usg bioderek i badanie słuchu miała robione w szpitalu po urodzeniu i wyszło dobrze ale profilaktycznie musze jeszcze jedno usg zrobic z poczatkiem grudnia.
Ja mam pytanko czy jak sie poda ta szczepionke skojarzona to trzeba ja póxniej powtarzac i czy to juz zawiera sie w tej kwocie 130zł? bo sie troche pogubiłam :p
w czwartek idziemy na pierwsza wizyte,az sie boje bo to pierwsza taka wyprawa na tak długi czas po za dom ::)
 
reklama
Super, ze Wasze dzieciaczki tak pieknie przybieraja na wadze! Oby tak dalej!

Mada, z tego co wiem to sa chyba 2 albo 3 serie - nie pamietam co mi powiedziala pediatra ostatnio - jestem strasznie rozkojarzona :p
 
mada dzis byłam w ośrodku na kontrolii z moją małą i poinformowali mnie,że tę szczypionkę należy powtórzyć 3 krotnie w odstępach 6-tygodniowych.

moja maleńka przybrała na wadze w ciągu tygodnia 300g- ale mamusia jest z niej dumna :) :) poza tym wszystko oki, tylko ten jej pępuszek.... taki troszkę nieciekawy...

zalecenia Pani dr: dziąsełka i języczek mam jej przemywać kropelkami aphtin( co ma zapobiec wystąpieniu pleśniawek) a do kąpieli mam dodawać oilatum zamiast mydła(a to na wysuszoną skórkę), no i po 3 tygodniu zycia podawac kropelkę witaminy D3
 
A u nas wczoraj byla polozna, no i bylysmy na USG bioderek plus badanie ortopedyczne, jest wszystko pieknie, mala cudna, swietne odruchy ma, same pochwaly zbiera od wszystkich :) Polozna i mnie skomplementowala, ze krocze piekne, czysciutkie i prawie nie widac, ze bylam cieta i szyta, cyce utrzymane bosko, zadnych zastojow, mala na szostke - i skora i odruchy i zadbana jak trzeba, ogolnie do reklamy ;)
 
A my dziś byliśmy w przychodni na ważeniu (bo ostatnio pediatra kwękał, że za mało Pszczoła przybiera na wadze :p) i okazało się, że (TADAM!) 380g przez 8 dni przybrała!!!! I to na samym cycu li i jedynie ;)
 
dominique.p pisze:
A my dziś byliśmy w przychodni na ważeniu (bo ostatnio pediatra kwękał, że za mało Pszczoła przybiera na wadze :p) i okazało się, że (TADAM!) 380g przez 8 dni przybrała!!!! I to na samym cycu li i jedynie ;)

Jasna cholera to ja to moje dziecko chyba do nadwagi doprowadze, tez byliśmy dzisiaj na ważeniu i mała po tygodniu ma 550 na plusie, też tylko na cycu ::) ma 2 tygodnie i 4850 wagi!!! moje rece tez to czuja :(
 
mada, "bez nerw" :) Twoja niunia to spora babeczka, więc jakby nie patrzeć powinna więcej przybierać niż np. moje chucherko, które tylko 3kg miało jak się urodziło. Jest oki ;)
 
reklama
silunia pisze:
Ewa a co jest z pepuszkiem nie tak???

coś ciężko sie goi... przemywam go spirytusem 70% przy każdej zmianie pieluszki, ale wygląda jakoś dziwnie.... cos tak jakby się z niego sączyło. lekarka zajrzała i stwierdziła,że wszystko niby w porządku, ale jak ona tam zajrzała... troszkę się obawiam... tym bardziej,że mała skończyła 2 tygodnie a on dalej jakiś taki mokry- chyba jeszcze raz się wybiorę do lekarza.
 
Do góry