reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

u mnie sezon jeszcze trwa.... chyba musimy testy Ali porobić, albo pokochać jej kaszel
jutro idzie do przedszkola w końcu, zobaczymy na jak długo:baffled:
 
reklama
u mnie sezon jeszcze trwa.... chyba musimy testy Ali porobić, albo pokochać jej kaszel
jutro idzie do przedszkola w końcu, zobaczymy na jak długo:baffled:
Jakie testy? alergiczne?
Tez musze Sarze zrobic, bo dalej od czasu do czasu ma wysypki na ciele :baffled:
No to trzymam kciuki Bedytko, zeby Alutka miala juz teraz ciaglosc w chodzeniu do przedszkola, zwlaszcza, ze ona zawsze tak szybko wychodzila z wszelkich chorob :tak:
 
Dzis w przedszkolu Piotrus zaczal goraczkowac. Panie zadzwonily do nas po lezakowaniu, ze ma 40 st. Pierwszy raz widzialam taka temperature na termometrze! Nurofen sobie nie poradzil, dopiero po czopku temperatura zaczela spadac. Mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna.
 
Dzis w przedszkolu Piotrus zaczal goraczkowac. Panie zadzwonily do nas po lezakowaniu, ze ma 40 st. Pierwszy raz widzialam taka temperature na termometrze! Nurofen sobie nie poradzil, dopiero po czopku temperatura zaczela spadac. Mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna.
Ollesiu, i jak Piotrus?? Mam nadzieje, ze goraczka ustapila i nic powaznego sie nie rozwinelo...:sorry2:
 
mam nadzieję, że wszystkie dzieciaki zdrowe, Aluta miała katar i kaszel kilka ostatnich dni, dostała tylko jakieś syropy bez antybiotyku i przechodzi jej już, jutro jeszcze w domku zostanie, ale we wtorek już do przedszkola idzie:tak:
 
Sara odpukac zdrowa :tak: Miala lekki katar i kaszlala (zwlaszcza w nocy), ale przez 3 dni robilam jej inhalacje Pulmicortem i przeszlo :tak:

No i jak narazie (tez odpukac) nie ma alergii skornych - w ogole dziwne to, wielki zbieg okolicznosci, ale ustapily zaraz jak psa kupilismy :-p;-) a wczesniej jak ja liznal pies ciotki albo sasiadki to odrazu miala na buzi czerwone placki :baffled:
 
reklama
No i jak narazie (tez odpukac) nie ma alergii skornych - w ogole dziwne to, wielki zbieg okolicznosci, ale ustapily zaraz jak psa kupilismy :-p;-) a wczesniej jak ja liznal pies ciotki albo sasiadki to odrazu miala na buzi czerwone placki :baffled:
a na katar też pies pomoże? bo chwilowo obydwoje mają u mnie katar alergiczny, testy dopiero będziemy robić, no ale obydwoje gardło czyste, osłuchowo czyste, tylko katar spływa i kaszlą stereo:-p
 
Do góry