reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

reklama
Elzbietka ze mna na sali byla dziewczyna , ktora dwa tygodnie temu urodzila synka na madalinskiego i wypuscili go z zoltaczka stwierdzili "ze taka zoltaczka to nie zoltaczka " :wściekła/y: :wściekła/y: no i dzieciak po dwoch dniach od wypisu trafil do szpitala z poziomem bilurbiny 21:baffled: normlanie nie wiem co tamz a lekarze pracuja:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
a moja mala caly czas nie odzyskala wagi urodzeniowej 2740 wazy :( w poniedzialek do lekarza na kontrole, zobaczymy moze do tej pory bedzie ok
 
NAtalka juz na szzcescie odzyskala ale to pewnie przez to ze jak zabraklo w nocy mojego pokarmu to dostawala butle z modyfikowanym mlekiem:zawstydzona/y:
 
Aniay ...... ty powiedz Oliwce, żeby zaczęła się tuczyć ;-) A tak na serio, to może warto ją budzić na karmienia, czy jak :confused: :eek:
 
a nam przez 10 dni po wyjściu ze szpitala przybyło 360 gram...
i teraz ważymy 3575..

bylysmy u lekarza - 28 na szczepienie - szczepionki skojarzone. 6w1 + ewentualnie na pneumokoki albo rotawirus (ta ostatnia jest tragicznie droga!!!! :wściekła/y: )

z temperatura jest tak, że moze sie wahac 6-8 kresek w jedna lub druga strone. Dop 37,4-37,5 moze dochodzic u dzidziusia.
 
reklama
Abeja, Ja dziś byłam u lekarza.
I tez zastanawiam się nad tym rotawirusem i pneumokokami....
Na rota wirusa warto chyba zaszczepić dziecko, ale ceny są straszne...........380 za jedna dawkę- szok!

Mój mały w tydzien przybrał z 3270 na 3600 - ładnie , co?
Waga urodzeniowa 3100, po 2 dniach spadek do 2760...i potem przez 2 tyg w górę do 3270.
 
Do góry