reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety

reklama
To tak na szybko, polecam tą stronę Link do: Archiwa: rozszerzanie diety - Małgorzata Jackowska o diecie mamy i dziecka blw rozszerzaniu diety karmieniu piersią rodzicielstwie przepisy kulinarne dla dzieci i rodziny<br /><br />Można też zajrzeć na blog Hafija, ona co prawda pisze o rozszerzaniu diety przy KP, ale bez problemu można to przełożyć na dzieci karmione mm.<br /><br />A tu słów kilka ogólnych o schemacie Link do: Więcej luzu w schemacie, czyli nowy schemat żywienia niemowląt<br /><br />O i tu też do rzeczy piszą ;-) Link do: Rozszerzanie diety niemowlaka bez tajemnic - Szpinak robi bleee - blog o pozytywnym żywieniu dzieci<br /><br /><br />I jeszcze tu Link do: Nowy schemat żywienia dzieci
 
Ja dzisiaj podalam mojemu mlodemu troche jablka.. nie wiem czy pol lyzeczki zjadl, a krzywil sie i wzdrygal ze szok ;)
 
Tak jak kazalyscie wklejam tutaj schemat, którym ja się będę kierować przy rozszerzaniu diety.
Jako załącznik może będzie bardziej czytelne.
1464633225596.jpg


Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1464633225596.jpg
    1464633225596.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 980
Boski Zaczyna Przejawiać gotowość do Jedzenia... Zasysa z Łyżeczki i próbuje mi ukraść to co ja jem :-D
No nic Czekamy Jeszcze na Siedzenie
 
To ja mam inne pytanie - jaka kaszka? Czym się różnią eko od bio od tych jeszcze innych 'zwykłych'?
 
reklama
Do góry