reklama

Ubespieczenie???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez klara1, 31 Marzec 2005.

1. klara1

klara1 Gość

Czesc dziewczyny!
    Na jesien zaczynam starania i mam pytanie do przyszlych lub swiezych mamus.
    Gdzie najlepiej sie ubezpieczyc, jakie sa skladki, jaki okres karencji i ile
    wynosi wyplata ubrezpieczenia za urodzenie dziecka. Prosze o Wasze
    doswiadczenia.
    SERDECZNIE POZDRAWIAM

2. ala

ala Gość

Ja jestem ubezpieczona w PZU (u meza w pracy). Okres karencji wynosi tam miesiac
    a wyplacaja za urodzenie dziecka kazdemu z małżonków 1610 zł
    --

3. reklama
  4. Lilka

Lilka Moderator

a ja nie jestem nigdzie ubezpieczona.Od maja ubezpieczam sie w Alianz ,ale tam karencja za urodzenie dziecka wynosi 6 miesiecy wiec juz sie nie kwalfikuje,i dostaje sie 500zl.

Moze wiecie gdzie moglabym sie ubezpieczyc gdzie tej karencji nie ma???

5. kaśka k

kaśka k Fanka BB :)

Nie każdemu w PZU wypłacają 1610, wysokośc kwoty zależy od wysokości ubezpieczenia!

6. Ineczka

Ineczka Mama wrześniowa 2005

Z tego co sie orientuje nie mozna sie samemu ubezpieczyc na okolicznosc urodzenia dziecka, musi to byc ubezpieczenie pracownicze dla co najmniej 3-5 pracownikow w zaleznosci od ubezpieczyciela.
    Wysokosc ubezpieczenia tak jak piszala kaśka k. jest zalezne od wysokosci skladek.
    Jezeli firma jest b.mala i posiada mniej nic 3 pracownikow to zawarcie takiego ubezpieczenia nie jest mozliwe.
    Karencja w przypadku urodzenia dziecka wynosi od 3 miesiecy wzwyz, w zaleznosci od ubezpieczyciela.

Poleć forum