reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubezpieczenie dzieciątek

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Dziewczyny co sądzicie o ubezpieczeniu dzieci? Do mnie wydzwaniaja własnie z roznych firm w tej sprawie i kompletnie nie wiem co warto wybrac i czy w ogóle warto... Jesli macie jakies doswiadczenia i poubezpieczalyscie juz dzieciaczki to poradzcie gdzie radzicie i jak ubezpieczyc... Z góry dzieki za rady :-)
 
reklama
Ines - u mnie byl jeden facet z Royal PBK. proponowal ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym, ale dla mnie lipa, bo rocznie maja tylko 3-4% zysku. szukam czegos bardziej inwestycyjnego, ale na razie sie za to tak na dobre sie nie wzielam. jak cosik fajnego znajde, to dam znac.

zastanow tez na czym ci zalezy - na ubezpieczniu (NW, zasilek szpitalny itd), czy na inwestycji. wtedy latwiej bedzie podjac decyzje :-)
 
Do mnie też wydzwaniają z royal`a ale ja się zdecydowałam na założenie małej konta oszczędnościowego
 
Zastanawiam sie nad jakas lokata, funduszem inwestycyjnym, albo polisa, zeby miala pare groszy na start w dorosle zycie, ale nie mam pojecia co wybrac, zeby bylo najkorzystniej.
 
Kajenka my mamy konto inwestycyjno-maklerskie w mBanku ... ja sie na tym nie znam, maz wybieral, ale z tego co mowi to moge byc spokojna o oszczednosci dla mojego synka ;-)
 
reklama
Moniqa a możesz zapytać męża o szczegóły? Szukałam na stronie mbanku ale nie znalazłam :nerd:
 
Do góry