reklama

Ubezpieczenie na życie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Żancia, 20 Czerwiec 2016.

amsterdam
Najlepsza odpowiedź amsterdam, 6 Listopad 2016
iliana - to mieli niezły sposób działania. :) Która firma naklania klientów do rezygnowania ze swoich usług. :) My się ostatnio zdecydowaliśmy na... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Żancia

Żancia Zaciekawiona BB

Czy macie wykupione (jeśli tak to gdzie) jakieś dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie swoje i swoich pociech??
    Zastanawiam się bo u mnie w pracy proponują mi takie grupowe ubezpieczenie i nie wiem czy skorzystać czy lepiej samej sobie poszukać.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14514742 by amsterdam, 6 Listopad 2016
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

A w jakim wieku masz dzieci? One MUSZĄ być zgłoszone do ubezpieczenia. Z tego co się orientuję, to nie może być "zbiegu" tych ubezpieczeń. Musisz zdecydować czy będziesz płaciła za nie w przedszkolu/szkole czy też w Twoim zakładzie pracy (wówczas zawarcie takiego ubezpieczenia musisz zgłosić w placówce oświatowej, której podlegają dzieci).

edit. Rozumiem, że głównie chodzi o ubezpieczenie NNW.

Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2016
  4. reklama
  5. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

My mamy bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe u męża w pracy. Ubezpieczenie jest w PZU, za naszą 2 płacimy niecałe 120 za naprawdę dobry pakiet (np. Za urodzenie dziecka dostaniemy po 2500) także bardzo nam się opłaca. Mały jest ubezpieczony tylko w przedszkolu.

6. Żancia

Żancia Zaciekawiona BB

jeszcze nie mam swoich pociech ale planujemy w przyszłości mieć.
    U mnie w firmie została przedstawiona oferta firmy Compensa. Demokracja obowiązuje i większość zadecyduje czy ten ubezpieczyciel czy innego będziemy szukać.

7. illana

illana Początkująca w BB

U mnie w pracy jest taka opcja i cenowo naprawdę uczciwa dlatego wykupiłam. Ostatnio nawet miałam taką dziwną sytuację, że zadzwonił ktoś do mnie podając sie za pracownika mojego ubezpieczyciela twierdząc, że działają w „porozumieniu” lub „we współpracy” z ubezpieczycielem właśnie i nakłaniał mnie do rezygnacji z ubezpieczenia. Okazało się, że sytuacja powtórzyła się kilku osobą, nawet na stronie to opisali: Link do: Ważny komunikat dla naszych Klientów niewiarygodne jak bardzo trzeba w dzisiejszych czasach być czujnym-straciłabym ubezpieczenie a teraz jest mi ono potrzebne!Przestrzegam i Was abyście uważały na podobne sytuacje!

8. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

iliana - to mieli niezły sposób działania. :) Która firma naklania klientów do rezygnowania ze swoich usług. :)
    My się ostatnio zdecydowaliśmy na "Strażnika przyszłości" - jest ubezpieczenie, a dodatkowo odkładamy dzieki temu pieniądze dla dziecka do wykorzystania, jak np. pójdzie na studia, czy po prostu na swoje.

9. amsterdam

amsterdam Zaciekawiona BB

Głosów: 1
    Chyba widziałam to w telewizji:) I po ile, z ciekawości, wychodzi Wam miesięczna składka? Jakiś duzy koszt?

amsterdam, 6 Listopad 2016 Najlepsza odpowiedź
  10. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Też jestem ciekawa, bo co prawda mamy fundusz na Gabisię w Skadnii, ale nie mamy ubezpiecznie na zycie :(

11. reklama
  12. amsterdam

amsterdam Zaciekawiona BB

No i jestem tez ciekawa czy jak dziecko ma ubezpieczenie w szkole wykupione obowiązkowe to jak wykupimy też to w Strażniku to z tego szkolnego mozna zrezygnować wtedy? Bo to by się jakos opłacało ;)

13. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Nie w strażniku tlyko w nationale, to jednak dość stateczna marka. W tę stronę nie myślałam, ale sądzę, że już to szkolne jest niepotrzebne, choć my mamy klasę sportową, to tam jest trochę szerszy "pakiet uszkodzeń" i cena nieco wyższa, bo większe ryzyko.

Poleć forum