reklama

Ubezpieczenie na życie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Żancia, 20 Czerwiec 2016.

 1. Żancia

  Żancia Zaciekawiona BB

  Czy macie wykupione (jeśli tak to gdzie) jakieś dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie swoje i swoich pociech??
  Zastanawiam się bo u mnie w pracy proponują mi takie grupowe ubezpieczenie i nie wiem czy skorzystać czy lepiej samej sobie poszukać.
   
 2. witch84

  witch84 Fanka BB :)

  A w jakim wieku masz dzieci? One MUSZĄ być zgłoszone do ubezpieczenia. Z tego co się orientuję, to nie może być "zbiegu" tych ubezpieczeń. Musisz zdecydować czy będziesz płaciła za nie w przedszkolu/szkole czy też w Twoim zakładzie pracy (wówczas zawarcie takiego ubezpieczenia musisz zgłosić w placówce oświatowej, której podlegają dzieci).

  edit. Rozumiem, że głównie chodzi o ubezpieczenie NNW.
   
  Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2016
 3. reklama
 4. rozmaryn

  rozmaryn Fanka BB :)

  My mamy bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe u męża w pracy. Ubezpieczenie jest w PZU, za naszą 2 płacimy niecałe 120 za naprawdę dobry pakiet (np. Za urodzenie dziecka dostaniemy po 2500) także bardzo nam się opłaca. Mały jest ubezpieczony tylko w przedszkolu.
   
 5. Żancia

  Żancia Zaciekawiona BB

  jeszcze nie mam swoich pociech ale planujemy w przyszłości mieć.
  U mnie w firmie została przedstawiona oferta firmy Compensa. Demokracja obowiązuje i większość zadecyduje czy ten ubezpieczyciel czy innego będziemy szukać.
   
 6. illana

  illana Początkująca w BB

  U mnie w pracy jest taka opcja i cenowo naprawdę uczciwa dlatego wykupiłam. Ostatnio nawet miałam taką dziwną sytuację, że zadzwonił ktoś do mnie podając sie za pracownika mojego ubezpieczyciela twierdząc, że działają w „porozumieniu” lub „we współpracy” z ubezpieczycielem właśnie i nakłaniał mnie do rezygnacji z ubezpieczenia. Okazało się, że sytuacja powtórzyła się kilku osobą, nawet na stronie to opisali: Link do: Ważny komunikat dla naszych Klientów niewiarygodne jak bardzo trzeba w dzisiejszych czasach być czujnym-straciłabym ubezpieczenie a teraz jest mi ono potrzebne!Przestrzegam i Was abyście uważały na podobne sytuacje!
   

Poleć forum