reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Ubezpieczenie na życie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Żancia, 20 Czerwiec 2016.

amsterdam
Najlepsza odpowiedź amsterdam, 6 Listopad 2016
iliana - to mieli niezły sposób działania. :) Która firma naklania klientów do rezygnowania ze swoich usług. :) My się ostatnio zdecydowaliśmy na... Przejdź do pełnej odpowiedzi
 1. Żancia

  Żancia Zaciekawiona BB

  Czy macie wykupione (jeśli tak to gdzie) jakieś dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie swoje i swoich pociech??
  Zastanawiam się bo u mnie w pracy proponują mi takie grupowe ubezpieczenie i nie wiem czy skorzystać czy lepiej samej sobie poszukać.
   
 2. Najlepsza odpowiedź:
  Post #14514742 by amsterdam, 6 Listopad 2016
 3. witch84

  witch84 Fanka BB :)

  A w jakim wieku masz dzieci? One MUSZĄ być zgłoszone do ubezpieczenia. Z tego co się orientuję, to nie może być "zbiegu" tych ubezpieczeń. Musisz zdecydować czy będziesz płaciła za nie w przedszkolu/szkole czy też w Twoim zakładzie pracy (wówczas zawarcie takiego ubezpieczenia musisz zgłosić w placówce oświatowej, której podlegają dzieci).

  edit. Rozumiem, że głównie chodzi o ubezpieczenie NNW.
   
  Ostatnia edycja: 20 Czerwiec 2016
 4. reklama
 5. rozmaryn

  rozmaryn Moderatorka

  My mamy bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe u męża w pracy. Ubezpieczenie jest w PZU, za naszą 2 płacimy niecałe 120 za naprawdę dobry pakiet (np. Za urodzenie dziecka dostaniemy po 2500) także bardzo nam się opłaca. Mały jest ubezpieczony tylko w przedszkolu.
   
 6. Żancia

  Żancia Zaciekawiona BB

  jeszcze nie mam swoich pociech ale planujemy w przyszłości mieć.
  U mnie w firmie została przedstawiona oferta firmy Compensa. Demokracja obowiązuje i większość zadecyduje czy ten ubezpieczyciel czy innego będziemy szukać.
   
 7. illana

  illana Początkująca w BB

  U mnie w pracy jest taka opcja i cenowo naprawdę uczciwa dlatego wykupiłam. Ostatnio nawet miałam taką dziwną sytuację, że zadzwonił ktoś do mnie podając sie za pracownika mojego ubezpieczyciela twierdząc, że działają w „porozumieniu” lub „we współpracy” z ubezpieczycielem właśnie i nakłaniał mnie do rezygnacji z ubezpieczenia. Okazało się, że sytuacja powtórzyła się kilku osobą, nawet na stronie to opisali: Link do: Ważny komunikat dla naszych Klientów niewiarygodne jak bardzo trzeba w dzisiejszych czasach być czujnym-straciłabym ubezpieczenie a teraz jest mi ono potrzebne!Przestrzegam i Was abyście uważały na podobne sytuacje!
   
 8. Mitrand

  Mitrand Fanka BB :)

  iliana - to mieli niezły sposób działania. :) Która firma naklania klientów do rezygnowania ze swoich usług. :)
  My się ostatnio zdecydowaliśmy na "Strażnika przyszłości" - jest ubezpieczenie, a dodatkowo odkładamy dzieki temu pieniądze dla dziecka do wykorzystania, jak np. pójdzie na studia, czy po prostu na swoje.
   
 9. amsterdam

  amsterdam Zaciekawiona BB

  Głosów: 1
  Chyba widziałam to w telewizji:) I po ile, z ciekawości, wychodzi Wam miesięczna składka? Jakiś duzy koszt?
   
  amsterdam, 6 Listopad 2016 Najlepsza odpowiedź
  #7
 10. mamaGabisi

  mamaGabisi Fanka BB :)

  Też jestem ciekawa, bo co prawda mamy fundusz na Gabisię w Skadnii, ale nie mamy ubezpiecznie na zycie :(
   
 11. reklama
 12. amsterdam

  amsterdam Zaciekawiona BB

  No i jestem tez ciekawa czy jak dziecko ma ubezpieczenie w szkole wykupione obowiązkowe to jak wykupimy też to w Strażniku to z tego szkolnego mozna zrezygnować wtedy? Bo to by się jakos opłacało ;)
   
 13. mamaGabisi

  mamaGabisi Fanka BB :)

  Nie w strażniku tlyko w nationale, to jednak dość stateczna marka. W tę stronę nie myślałam, ale sądzę, że już to szkolne jest niepotrzebne, choć my mamy klasę sportową, to tam jest trochę szerszy "pakiet uszkodzeń" i cena nieco wyższa, bo większe ryzyko.
   

Poleć forum