reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubezpieczenie po ustaniu zasiłku dla bezrobotnych

Dołączył(a)
22 Grudzień 2019
Postów
2
Chciałabym się dowiedzieć od mam które może były w podobnej sytuacji: jak nie stracić ubezpieczenia po skończonej kuroniówce?
Niestety nie mamy z partnerem ślubu i on nie może mnie ubezpieczyć w swojej firmie.
Obecnie jestem zarejestrowana z prawem do zasilku ale narazie nie chcemy oddawać malutkiej do żłobka i chciałabym jeszcze chociaż kilka miesięcy zostać z nią w domu.
Proszę o zrozumienie i poradę a nie ocenianie i hejt.
Pozdrawiam;)
 
reklama
Ubezpieczenie masz nadal, ale musisz liczyć się z tym, że będą dawać Ci oferty pracy i jak będziesz odmawiać to wyrejestruja Cię.
 
Rozwiązanie
Do góry