reklama

ubezpieczenie poprzez urzad pracy.Bardzo prosze o pomoc!!!

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez wiola1808, 1 Październik 2011.

1. wiola1808

wiola1808 Zaciekawiona BB

Witam.Moj problem jest taki:od dzisiaj jestem osoba bezrobotna.W poniedzialek jade zarejestrowac sie w urzedzie pracy,w koncu do czasu znalezienia nowej pracy musze miec ubezpieczenie.Moja corka niebawem bedzie miala operacje usuwania trzeciego migdala i zastanawiam sie czy ta operacja bedzie wykonana normalnie na kase chorych jezeli bede ubezpieczona przez urzad pracy czy to nie obejmuje??bardzo prosze o szybka odpowiedz,gdyz sie denerwuje jak to bedzie.pozdrawiam.

2. glodomorek

glodomorek Zaciekawiona BB

Ubezpieczenie masz od dnia wystawienia przez urząd pracy zaświadczenia przez 30 dni. Potem potrzebujesz kolejną pieczątkę. Nawet jeśli nie miałabyś ubezpieczenia to i tak dziecko jest ubezpieczone przez państwo (na takich samych zasadach co wszystkie kobiety w ciąży).

3. reklama
  4. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

A co z ojcem dziecka? Pracuje? Czy jest Pani w zwiazku małżeńskim? Czy Pani mąż pracuje?

5. wiola1808

wiola1808 Zaciekawiona BB

Witam.Z ojcem dziecka zyjemy bez slubu i wlasnie dlatego nie wiem jak to wyglada.

6. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Nie wiem ciągle czy ojciec dziecka jest zatrudniony.

Poleć forum