reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ubezpieczenie poprzez urzad pracy.Bardzo prosze o pomoc!!!

wiola1808

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2011
Postów
37
Witam.Moj problem jest taki:od dzisiaj jestem osoba bezrobotna.W poniedzialek jade zarejestrowac sie w urzedzie pracy,w koncu do czasu znalezienia nowej pracy musze miec ubezpieczenie.Moja corka niebawem bedzie miala operacje usuwania trzeciego migdala i zastanawiam sie czy ta operacja bedzie wykonana normalnie na kase chorych jezeli bede ubezpieczona przez urzad pracy czy to nie obejmuje??bardzo prosze o szybka odpowiedz,gdyz sie denerwuje jak to bedzie.pozdrawiam.
 
reklama
Ubezpieczenie masz od dnia wystawienia przez urząd pracy zaświadczenia przez 30 dni. Potem potrzebujesz kolejną pieczątkę. Nawet jeśli nie miałabyś ubezpieczenia to i tak dziecko jest ubezpieczone przez państwo (na takich samych zasadach co wszystkie kobiety w ciąży).
 
Witam.Moj problem jest taki:od dzisiaj jestem osoba bezrobotna.W poniedzialek jade zarejestrowac sie w urzedzie pracy,w koncu do czasu znalezienia nowej pracy musze miec ubezpieczenie.Moja corka niebawem bedzie miala operacje usuwania trzeciego migdala i zastanawiam sie czy ta operacja bedzie wykonana normalnie na kase chorych jezeli bede ubezpieczona przez urzad pracy czy to nie obejmuje??bardzo prosze o szybka odpowiedz,gdyz sie denerwuje jak to bedzie.pozdrawiam.

A co z ojcem dziecka? Pracuje? Czy jest Pani w zwiazku małżeńskim? Czy Pani mąż pracuje?
 
Do góry