reklama

Ubezpieczenie szkolne dla dziecka - pomoc fundacją

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez barbara198080, 7 Wrzesień 2016.

 1. barbara198080

  barbara198080 Początkująca w BB

  Cześć.

  Nowy rok szkolny się zaczął więc pewnie wielu z Was dostanie informacje na temat ubezpieczenia szkolnego swoich dzieci. A wiecie, że nie jest ono obowiązkowe?

  Chciałabym Wam przedstawić ofertę dzięki której zapłacicie mniej, dostaniecie lepsze warunki i wesprzecie wybraną przez siebie organizację lub klub sportowy (może szkolny?)

  Wchodząc na https://www.ideafairplay.pl/nnw wybieracie sobie pakiet, uzupełniacie dane i płacicie (max 5 minut roboty) - otrzymujecie polisę na pocztę email!
  Przy zamówieniu wybieranie organizację jaką chcecie wesprzeć i po finalizacji zamówienia, organizacji dostanie od portalu 50% prowizji jaką portal otrzyma od towarzystwa za ubezpieczenie (WY nic nie płacicie - portal się dzieli).

  Po zakupie takiego ubezpieczenia Wasze dzieci są chronieni w szkole i poza nią (nie musicie brać dodatkowo ubezpieczenia w szkole!).


  Pozdrawiam
   
 2. NWUcznia_pl

  NWUcznia_pl Początkująca w BB

  Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe. Składki zaproponowane przez szkoły są różne, masowe ubezpieczenia nie są wcale najtańsze. W razie wypadku nwucznia okazuje się jednak pomocne, ale wcześniej warto zapytać, jaka jest wysokość sumy ubezpieczenia, oraz jakie są wyłączenia. Dla porównania, można sprawdzić, ile się zyska wybierając indywidualnie polisę na nwucznia.pl, gdyż ta sama wysokość składki przełoży się na znacznie większą sumę ubezpieczenia i późniejsze odszkodowanie.
   
 3. reklama
 4. NWUcznia_pl

  NWUcznia_pl Początkująca w BB

  Coraz więcej rodziców kupuje dziecku ubezpieczenie NW indywidualnie, a nie grupowo w szkole. Za te same pieniądze można wybrać najbardziej odpowiedni wariant dla dziecka, z wyższą sumą ubezpieczenia i szerszym zakresem. Nie trzezba nawet wychodzić z domu, bo wszystko załatwimy przez Internet. Zobacz na nwucznia.pl
   

Poleć forum