reklama

Ubezpieczenie szkolne - jakie?

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez citrus, 2 Sierpień 2015.

1. citrus

citrus Fanka BB :)

Dziewczyny, chciałam zapytać, jak w waszych szkołach wygląda kwestia ubezpieczeń szkolnych dla dzieci? Na jaką sumę ubezpieczacie, ile wynosi składka itp.? Podzielicie się? :)

2. AnnaJagoda

AnnaJagoda Zaangażowana w BB

U nas pani dyrektor rozdała zestawienie porównujące warunki, kwoty i koszty czterech różnych ubezpieczeń i każda klasa decydowała za siebie.

3. reklama
  4. aluśka :)

aluśka :) Listopadowa mama '07

Citrus moja córka jest w szkole ubezpieczona na 12000zł a kwota składki wynosiła mnie 46zł.

5. Mizaza

Mizaza Zaciekawiona BB

Moje dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły ale w razie jakichś wyjazdów zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne. To tez jakieś rozwiązanie ;) Teraz zastanawiamy sie nad ubezpieczenie z tej firmy https://www.lu.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ i wydaje mi się ze to jedna z lepszych ofert na rynku. Sa różne warianty i cena korzystna :)

6. NWUcznia_pl

NWUcznia_pl Początkująca w BB

Ubezpieczenie szkolne często nie zapewnia wystarczającej ochrony - szkoła decyduje za nas, płacimy nie wiedząc dokładnie za co. Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe. Rodzice w każdej chwili nawet przez internet mogą wykupić indywidualne ubezpieczenie dla swojego dziecka, więcej można dowiedzieć się na Link do: Aktualności - NW Ucznia. W razie wypadku za tą samą składkę możemy mieć symboliczne odszkodowanie albo realną rekompensatę.

7. jasimalgosia

jasimalgosia Początkująca w BB

Ubezpieczenie szkolne to tylko ubezpieczenie z polisy, więc nie ma sensu płacić najwyższej kwoty, tym bardziej, że w razie poważnego wypadku można się osobno starać o odszkodowanie od szkoły, bez względu na to czy dziecko było ubezpieczone czy też nie: Link do: Ubezpieczenia szkolne to tylko odszkodowanie z polisy! Szkoła odpowiada za szkodę niezależnie od ubezpieczenia szkolnego dziecka - Aeger.pl bardzo ważną kwestią jest fakt, że te ubezpieczenia szkolne nie są obowiązkowe, o czym nikt nie informuje rodziców.

Poleć forum