reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ubezpieczenie

tosia1

zakochana mama
Dołączył(a)
16 Marzec 2010
Postów
1 155
witam, bardzo prosze o pomoc. W dniu 15.09 skończyla sie moja umowa o prace (z dniem porodu). proszę o informację jak teraz wygląda kwestia mojego ubezpieczenia. ZUS będzie mi wypłacał zasiłek macierzyński. A kto podbijał legitymację ubezpieczeniową? jak to jest z leczeniem mnie i Malutkiej? jakie sa formalności? czy jestem nadal ubezpieczona?
z gory dziękuję
pozdrawiam
 
reklama
ale jakich formalności musze dopełnić? do zakładu pracy przesłałam akt urodzenia a co do ZUS? jakie dokumenty? i co zrobić aby pieniązki były przesyłane na konto?
jak w takim wypadku wygląda sprawa ubezpieczenia Dziecka?
ile trwa zasiłek i jaki i gdzie wniosek złożyć aby był przedłuzony?
z góry dziekuję
 
Do góry