reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubole krocza w ciazy 22tydz

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
witam.tak jak w temacie, chodzi o bóle krocza .mam bardzo mocne bole krocza -22tydzczy któraś z Was tez tak miała? Duzo muszę odpoczywać bo mam szyjkę skrócona do 3,4 .gdy wstaje z łóżka (bo duzo leżę) to boli mnie krocze i miednica .dzis to już wogole jak chciałam pomyć naczynia to już wogole nie mogłam ustać tak mnie bolało.prosze Was o jakieś opinie czy Wy tez tak miałyście?..
 
reklama
witam.tak jak w temacie, chodzi o bóle krocza .mam bardzo mocne bole krocza -22tydzczy któraś z Was tez tak miała? Duzo muszę odpoczywać bo mam szyjkę skrócona do 3,4 .gdy wstaje z łóżka (bo duzo leżę) to boli mnie krocze i miednica .dzis to już wogole jak chciałam pomyć naczynia to już wogole nie mogłam ustać tak mnie bolało.prosze Was o jakieś opinie czy Wy tez tak miałyście?..
Ja mam szyjkę 5,6cm...
A jaka mialas wcześniej?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od lekarza,ze 4cm jest uznawane jako norma i pewnie powyżej tez.
Pierwsze słyszę szczerze mówiąc, ja wiem, że norma jest od 3 do 5cm.
Chyba, że np. cały czas miałaś 5cm i nagle skróciła się do 4cm...
Dziwne, ale jasne, słuchaj ginekologa, oszczędzaj się :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze słyszę szczerze mówiąc, ja wiem, że norma jest od 3 do 5cm.
Chyba, że np. cały czas miałaś 5cm i nagle skróciła się do 4cm...
Dziwne, ale jasne, słuchaj ginekologa, oszczędzaj się :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak,tylko pytałam bardziej o te bole krocza możesz cię dopadają?
 
reklama
witam.tak jak w temacie, chodzi o bóle krocza .mam bardzo mocne bole krocza -22tydzczy któraś z Was tez tak miała? Duzo muszę odpoczywać bo mam szyjkę skrócona do 3,4 .gdy wstaje z łóżka (bo duzo leżę) to boli mnie krocze i miednica .dzis to już wogole jak chciałam pomyć naczynia to już wogole nie mogłam ustać tak mnie bolało.prosze Was o jakieś opinie czy Wy tez tak miałyście?..
Ja mam czasami ale bardziej takie chwilowe kłucie niż bol
 
reklama
Z tego co wiem to normalne te bole w kroczu :-)
Co do szyjki pierwsze slysze ze przy takiej sie lezy....Ja lezalam plackiem 3 mies w lozku plus dwa razy szpital i leki ale szyjka byla
2 cm albo 1.5 plus raz rozwrcie wewnętrzne ktore sie zamknelo..pozniej juz w ogóle jej nie miałam ale donosiłam do końca.
Norma jest od 3 i wyzej szyjka.
 
Do góry