reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe - sklepy w Bielsku

Pochodziłam troszkę po sklepach stacjonarnych z odzieżą ciążową w bielsku, no i ceny niestety droższe od tych w internecie doliczając nawet przesyłkę.
W niektórych sklepach nawet i dużo droższe, sukienkę ciążową i bluzeczki ciążowe kupiłam w sklepie Babski Świat na Barlickiego, sukienka super, bluzeczki takie sobie ale lepszych nie znalazłam hehehe...
Problem natomiast mam z zakupem spodenek ciążowych, w babskim świecie te spodenki które się mi podobają są bez tego panelu elastycznego na brzuch tzn. bez tej gumy.
Czy któraś z dziewczyn nosiła spodenki ciążowe lub spodnie ciążowe bez tego panelu, takie które się nosi pod brzuchem ? Te spodenki są pod brzuch i z boków mają elastyczne wstawki.
Jeśli któraś ma doświadczenie z tego typu spodniami ciazowymi lub spodenkami proszę napisać czy są one praktyczne, czy nie spadają itp...
 
reklama
Ja zdecydowanie polecam spodenki ciążowe pod brzuch, te bez tego elastycznego panela. Ja kupiłam takie w internecie i jestem z nich bardzo zadowolona, koleżanka kupiła z panelem i wczoraj jak się spotkaliśmy to bardzo narzekała, że denerwuje ją bo cały czas uciska, a poza tym strasznie jej gorąco w brzuch, bała się żeby nie przegrzać małego.
Na te upały zdecydowanie bardziej się sprawdzają spodnie ciążowe pod brzuch jak te z tą elastyczną wstawką na brzuch.
 
Dziewczyny, czy możecie polecić mi jakiś fajny sklep z ubraniami ciązowymi w rozsądnych cenach ?
Z tego co widziałam polecałyście Babski świat, ale on chyba zlikwidowany jest, bo przeszłam ostatnio całą ulicę Barliciego i nie znalazłam...a za kilka tygodni brzuszek zacznie rosnąć więc będą potrzebne jakieś nowe ubrania...
 
Dziewczyny, czy możecie polecić mi jakiś fajny sklep z ubraniami ciązowymi w rozsądnych cenach ?
Z tego co widziałam polecałyście Babski świat, ale on chyba zlikwidowany jest, bo przeszłam ostatnio całą ulicę Barliciego i nie znalazłam...a za kilka tygodni brzuszek zacznie rosnąć więc będą potrzebne jakieś nowe ubrania...

A nie myślałaś o promocjach? Teraz jest idealny czas na wyprzedaże i naprawdę można kupić porządne ciuchy w przyzwoitej cenie. Zamów sobie newslettery różnych sklepów ciążowych i będziesz na bieżąco. Czasem wystarczy odwiedzać strony internetowe takich sklepów i wiedzieć, co gdzie i za ile. Ja osobiście wolę inwestować w dobrej jakości rzeczy, z których skorzystam w dłuższej perspektywie a nie wywalę po miesiącu noszenia.
 
Do góry