reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe - sklepy w Bielsku

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2011
Postów
6
Witajcie drogie dziewczyny. Przeglądałam tematy na forum bielsko biała ale nie znalazłam nic na temat gdzie można u nas w mieście kupić jakieś ubrania ciążowe...jestem w połowie piątego miesiąca, ubrania robią się powoli ciasne a ja nie wiem gdzie kupić jakieś fajne ciuszki :-) Pozdrawiam
 
reklama
W bielsku są 5 sklepy, jeden na 11 listopada -Brzusi Mamy, następny bardzo blisko na rogu 11 listopada i Placu Wolności( to jest nowy sklep) chyba się nazywa " For mama", potem w starym klimczoku na pasażu-ale tam nic nie ma;/ Kolejny to "Babski Świat naa początku Barlickiego tak po schodkach na dół...tam są bardzo fajne i nie drogie spodnie. Jest jeszcze jeden sklep niedaleko Ratusza..chyba się nazywa " Trendrey Mama" on jest na tym remontowanym placu..chyba ulica tam jest Dmowskiego ale nie jestem pewna. Jest jeszcze sklep w Czechowicach Dziedzicach na ulicy Kolejowej...tak pod koniec. W czechowicach jest też komis-są tam używane ciuchy ciążowe oraz wózki, ciuszki dla dziecki, łóżeczka itp. jest on nad Bankiem Lukas ale nie wiem jaka tam jest ulica.;/
Ja osobiście dużo kupowałam na stronie Ubrania ciążowe, tuniki, sukienki, suknie, odzież ciążowa, tanie - mojeciuchy.pl. Ale tak serio..to nie ma co za dużo kupować, ja kilka sukienek kupiłam w sklepach z używaną odzieżą ( poprostu taki krój odcinany pod biustem) i były super:)płaszcz kupiłam na allegro jest super a kosztował tylko 80zł -NOWY:)wiec szperaj na allegro:)powodzenia
 
Ja podczas całej ciąży kupiłam tylko 2 rzeczy typowo ciążowe (2 pary spodni). Wszystkie inne ubrania kupowałam w normalnych sklepach :) były to sukienki i tuniki idealne na czas ciąży i po niej :)
Kupiłam w sklepie koło Ratusza, na Dmowskiego oraz w Klimczoku biustonosze do karmienia. Ja osobiście odradzam kupowania biustonoszy z fiszbinami, bo jak sie okazało, że zatykają mi kanaliki to niestety musiałam je usunąć (a kosztował 80zł :(, a bez fiszbin kosztują około 40zł)
W hurtownii Blanca Baby na Grażyńskiego również są jakieś ciuszki dla kobiet w ciąży i biustonosze do karmienia.
 
Jest chyba jeszcze sklep z odzieżą ciążową Martika na ul. Cyniarskiej, przynajmniej jak ja chodziłam i szukałam odzieży ciążowej to był. Był też Super Mama na Wyzwolenia, ale nim się do niego wybrałam to go już nie było.
Polecić mogę sklep Babski Świat na ul. Barlickiego 23, tak jak farmaceutka napisała bardzo fajne i zdecydowanie najtańsze spodnie ciążowe i do tego duży ich wybór.
 
Ja kupowałam spodnie w H&M - kolekcja mamma ;) poza tym kupowałam np w C&A bluzki w rozm L i getry - najwygodniejsze w ciąży :))

poza tym w nocy sprawdzał się najlepiej t-shirt męża :)

w Bielsku ciężko z takimi ubraniami jest jednen sklep przy blaszaku Ratuszowy na stojałowskiego ale mieli tam drogo - taniej wyszło w h&M :)
 
W Bielsku Białej to my akurat nie możemy narzekać na ilość sklepów z odzieżą ciążową, w poprzednim mieście w którym mieszkałam było sporo większe niż Bielsko Biała a był w nim dużo słabszy wybór jeśli chodzi o odzież ciążową.
Moja kuzynka z Torunia również była zachwycona ilością sklepów z odzieżą ciążową w Bielsku, u nich w Toruniu czy nawet w Bydgoszczy nie mogą tak przebierać w ubraniach ciążowych, obkupiła się dopiero jak przyjechała do mnie do Bielska.
 
Wczoraj z ciekawości choć ma fasolka jest tyci tyci poszłam do C&A pooglądać ubrania ciążowe i byłam przerażona. Nie tylko cenami ale głównie fasonami. Boże ja mam 37 lat ale nie mam zamiaru wyglądać jak pani w wieku balzakowskim a z kształtami rubensa. Ja wiem doskonale że są mamy co brzuszek mają niewielki ale są i co mają pokaźny( niestety cos wiem na ten temat) ale to nie powód by wyglądać jak monstrum i zniechęcać do siebie męża... Na szczęście moda nam sprzyja drogie mamy bo pełno leginsów, tunik, sukienek z odcięciem pod biustem więc to co ma w ofercie C&A na pewno ominę szerokim łukiem
 
Dokładnie ubrania ciążowe w C&A to nieporozumienie, ja też tam nic nie kupiłam. Pochodziłam po zwykłych sklepach i znalazłam kilka fajnych ciuszków dla siebie, tak jak napisałaś moda nam sprzyja.
Z odzieży ciążowej to kupiłam tylko spodnie ciążowe w Babskim Świecie na Barlickiego, jestem z nich bardzo zadowolona i jedną bluzeczkę, tak mi się spodobała że nie mogłam się jej oprzeć hehehe... a miałam zamiar tylko spodnie wtedy kupić ale tak mi się spodobała, a że dostałam jeszcze na nią upust to nie było innego wyjścia ;)
 
nika jak zobaczylam te ubrania ciazowe w c a tez bylam przerazona ale jak soe to ubieze calkiem sie inaczej wyglada! kupilam tam swietne spodnie z materialu z gumka na brzuszek i koszule ciazowa . I jestem mega zadowolona;) dla ciekawych zawsze moge wkleic zdjecie;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
C&A rzeczywiście nie ma najlepszych fasonów oprócz spodni które maja gumeczki po bokach i można je używać na wiosnę i cieplejsze dni.
 
Do góry