reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe XXXXXXL ;)

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
4 Listopad 2018
Postów
11 862
Witajcie.
Nowy wątek dla ciężarówek sporych rozmiarów [emoji4]
Domyślam się ze nie jestem jedyną zawiedzioną zakupami.
Większość w sklepie stacjonarnym z odzieżą ciążową jest 36/38 z miejscem na brzuszkiem jak po dobrym obiedzie.
No a mnie osobiście przybyło i tu i tam i.. wszędzie. W brzuszku mam już 135 cm, w udzie jak kiedyś w pasie.. a to dopiero półmetek [emoji16]
W sklepach netowych dedykowanych też ciężko wyszukać czegos konkretnych rozmiarow. Tez max do xxl hehehe
Macie może juz jakieś wyszukane ulubione ?
 
reklama
Juz zakupilam sukienki :) są super. Jednak ze spodniami problem. Bo te w ca jakos gniotą mnie na wysokosci pępka. A mnie sie marzą typowo ciazowe takie az "pod szyje" [emoji6]
w C&A widziałam dość spora rozmiarówke i ubrania nie wyglądały jak babcine
 
Juz zakupilam sukienki :) są super. Jednak ze spodniami problem. Bo te w ca jakos gniotą mnie na wysokosci pępka. A mnie sie marzą typowo ciazowe takie az "pod szyje" [emoji6]
Odrazu sobie wyobrazilam takie rybackie na szelkach ( nie wiem jak się nazywają ).
Lidl ma duży wybór ale rozmiarówka tak jak mówisz na dobry obiad :)
 
Juz zakupilam sukienki :) są super. Jednak ze spodniami problem. Bo te w ca jakos gniotą mnie na wysokosci pępka. A mnie sie marzą typowo ciazowe takie az "pod szyje" [emoji6]
Polecam legginsy z H&M z działu mama i do tego tuniki - bardzo wygodne i uszyte z fajnego, przykemnego materiału. Spodnie jedne kupiłam z H&M ciążowe - ale tam są dziwne rozmiarówki i zanim dobrałam sobie to kilka razy robiłam zwroty. W sumie nie są jakies mega wygodne ale zostawilam sobie jedną parę na zimę.Sukienek mam kilka z zalando od dorothy perkins maternity - fajna jakość i kroje;)
 
Zobacz ubrania Bonprix , szczególnie na Allegro bo taniej.
np.
 
W Warszawie polecam sklep KIABI w galerii Bluecity. (chyba jeden też jest w Gdańsku)
mają oddzielny dział z ubraniami ciążowymi, z ubraniami xxxl i ogromne działy z rzeczami dziecięcymi, niemowlęcymi no i tymi zwykłymi damskimi i męskimi.
95% mojej szafy jest z tego sklepu :D nie wiem jakie mają maxymalne rozmiary napisze co ja tam kupuję
przed ciążą miałam rozmiar jakoś 46 (94kg, 168cm)
mają świetne leginsy ciążowe, zwykłe(chyba 40zł) i 3/4 (35zł) dobry materiał, wcale nie prześwitują, podwójny materiał na brzuchu, aż pod piersi, rozmiar tylko do xl ale dobrze leży nie jest opięty i będę miała w nich miejsce na brzuszek aż do końca :) KOCHAM JE!
jeansy ciążowe mam jedne rozmiar 46 (120zł) staniki do karmienia kupiłam dopiero jeden rozmiar 105E (za 60zł), zwykłe staniki też mają do E
kupiłam też tam na dziale XXL różne bluzki, koszulki itp w rozmiarach 52 i nosze do leginsów :) większość bluzek jest w cenach 40-50zł (są i takie za 100zł) ale często mają promocje i wtedy można poszaleć
bluzki chyba mają do rozmiaru 60tego.

a i mają skracanie spodni w cenie zakupu (nie korzystałam)
 
reklama
Niestety mnie nie po drodze :/ ale i dzieki za namiary. Na BB mamy też ciezarowki ze stolicy- przyda sie [emoji106]
W Warszawie polecam sklep KIABI w galerii Bluecity. (chyba jeden też jest w Gdańsku)
mają oddzielny dział z ubraniami ciążowymi, z ubraniami xxxl i ogromne działy z rzeczami dziecięcymi, niemowlęcymi no i tymi zwykłymi damskimi i męskimi.
95% mojej szafy jest z tego sklepu :D nie wiem jakie mają maxymalne rozmiary napisze co ja tam kupuję
przed ciążą miałam rozmiar jakoś 46 (94kg, 168cm)
mają świetne leginsy ciążowe, zwykłe(chyba 40zł) i 3/4 (35zł) dobry materiał, wcale nie prześwitują, podwójny materiał na brzuchu, aż pod piersi, rozmiar tylko do xl ale dobrze leży nie jest opięty i będę miała w nich miejsce na brzuszek aż do końca :) KOCHAM JE!
jeansy ciążowe mam jedne rozmiar 46 (120zł) staniki do karmienia kupiłam dopiero jeden rozmiar 105E (za 60zł), zwykłe staniki też mają do E
kupiłam też tam na dziale XXL różne bluzki, koszulki itp w rozmiarach 52 i nosze do leginsów :) większość bluzek jest w cenach 40-50zł (są i takie za 100zł) ale często mają promocje i wtedy można poszaleć
bluzki chyba mają do rozmiaru 60tego.

a i mają skracanie spodni w cenie zakupu (nie korzystałam)
 
Do góry