reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe

Ja się mieszczę w większości w ubrania co miałam przed ciążą, z ciążowych to mam jedne rybaczki lniane białe i długie dżinsy ciążowe co by były od jesieni do zimy. Kupiłam sobie też kilka bluzeczek szerszych na brzuszku, ale one nie są typowo ciążowe, po prostu taka moda teraz panuje.

to jest akurat fajne ze teraz sie tuniki nosi :) ja mam ze 3 z przed ciazy takie super w ktore wchodze i jeszcze dluuugo bede je nosic :D
 
reklama
typowo ciążowe z mojej małej kolekcji na teraz są spodnie dzinsowe i biała bluzeczka z klamerką. reszta to ciuszki w których chodziłam przed ciążą.
 
Wrzucam moje przedwczorajsze nabytki:

Spodnie z H&M przecenione ze 129 zł na 60 zł:
ST830547.jpg

I bluzka z Mothercare przeceniona ze 189 zł :szok: na 39 zł:
ST830548.jpg
 
Ja się zastanawiam co tu na zime już kupić i czy się w swoje stare kurtki zmieszczę , bo swetry i bluzy mam dość luźnawe ......
 
Maggie fajne te spodenki z H&M. Nawet je mierzyłam tylko mam kurna białego psa z długą sierścią i zastanawiam się czy to dobry pomysł żebym je kupiła :-(. Opcjemam dwie: albo spodnie z sierścią albo bez spodni :-). Chyba wybiorę jednak tę pierwszą opcję :-D
 
NO to i ja sie pochwale moimi nabytkami :)
ok taka oto sukienka ogrodniczka za jedyne 10 zł ( new) z bazark
u


Szeroka tuniczka :) dostałam od matuli



Długie tuniki za dupe idealne do leginsow zakupione przez meza :) za 10 zł sztuka !!





I spodenki rozwniez kupione przez mezusia za 10 zł



I takim oto sposobem dostałam kilka nowych ciuszkow za małą kase co brzuszka nie pogniata a i ja czuje sie w nich dobrze :)

 
reklama
Do góry