reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Ubrania ciążowe

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych' rozpoczęty przez NeSSi, 30 Maj 2009.

1. Mama Stacha

Mama Stacha &Franka&Janka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marta23 fantastyczne wdzianko.
    A ja dziś przymierzyłam swoje dwa płaszczyki i żaden się nie nadaje :-( Zostaje mi chyba tylko albo chodzić rozpiętą albo nosić rzeczy małża. I ze spodni ciążowych H&M już wyrastam, bardzo mi zostawiają ślad nad łonem.

2. Chérie

Chérie Mama Danielka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marta no super! ja mam podobny żakiecik :tak:

3. reklama
  4. Ida 135

Ida 135

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też już "wyrosłam" ze swoich spodni:-) ale na szczęście koleżanka mnie zaciągnęła do fajnego sklepiku w Słupsku i kupiłam sobie spodnie ciążowe z gumą , naprawdę wygodne zresztą mieli taki duży wybór, że napewno pójdę tam jeszcze parę razy bo termin mam dopiero na czerwiec, ceny mają przystępne a przez zimę dużą wyprzedaż więc można się zaopatrzyć na zapas jakby kto chciał:-D. Sklep jest na ul. Wolności na targowisku na 1 piętrze , warto zerknąć jak któraś ma problem z kupnem ciuszków ciążowych , trzymajcie sie kobietki i brzuchy do góry hihi

5. Baska_79

Baska_79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny :)
    Niewiem czy znacie ale Wam polece sklepik torelle.pl

Kupiłam tam ostatnio pare rzeczy i naprawde warto :)

6. Casual

Casual

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć :) Pracujemy na startupem dla młodych mam. Czy mogłybyście nam powiedzieć co myślicie? Tak krótko, posłuchajcie..."Casual" to startup, który sprzeda Wasze ubrania ciążowe, których już nie nosicie, ale dalej są w super formie. Co ważne, zrobi to całkowicie za Was.
    Jedyne co musicie zrobić to wypełnić krótki formularz - jakiego typu i ile ubrań chcecie sprzedać, wybieracie dogodny termin odbioru ubrań przez kuriera i tyle. My je sprzedajemy, w zależności od wyceny odejmujemy ustalony % i następnie otrzymujecie swoje pieniądze.
    Bardzo chcielibyśmy z Wami porozmawiać, napiszcie do nas na casualpolska@gmail.com albo tutaj
    Podoba Wam się takie rozwiązanie? Co uważacie?

7. Merredith

Merredith Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. ironia

ironia Mamusia Benia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja na co dzień mogę ci polecić legginsy z panelem albo jakieś lekkie spodnie o coś takiego jak tu mają Link do: Spodnie ciążowe - Darmowa Wysyłka i Prezenty - MY TUMMY ®©™ mogą być lniane, chociaż te znów się najbardziej mną i trzeba co rusz prasowac, albo coś z elastanem żeby fajnie się rozciągąło i dostosowywało do brzuszka :) ja ostatnio miałam też legginsy bambusowe - są fajne, lekkie ale co z tego jak starczają na miesiąc albo dwa bo się tak szybko przecierają i wypadają dziury.

Poleć forum