reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

ja póki co pozyczyłam od kolezanki dżinsowa ciazówke...ale i tak wybieram kupic sobie ogrodniczki...przed nami zima...co to bedzie ?
 
reklama
Też się tej zimy boję. Dobrze, że do pracy mam blisko i autkiem jeżdżę - najwyżej się nie będę dopinać, hihi :)
 
A ja mam problem, bo jestem bardzo wysoka i wszystkie spodnie są na mnie za krótkie :) a brzusio mi puchnie jak szalony i chyba niedługo ciężko mi będzie go ukryć..ale ostatnio na allegro kupiłam fajnę sukienkę i spódnicę. czasem można naprawdę coś ciekawego wyszukać i to za rozsądną cenę. bo ceny w sklepach ciążowych przyprawiają mnie o dodatkowe mdłości :(
 
Pierwszego września ide wybrać suknie tylko martwi mnie troszke rozmiar bo w grudniu bedzie juz troszszke wiekszy jak mam wybrać sukienkę jak planować rozmiar??
 
No ja włąściwie już się nie mieszcze w moje ciuszki....
tylko w dresy i sukieneczkę ciążową...ale dziś wybrałam się na zakupki i kupiłam sobie ogrodniczki ciążowe i bluzeczkę....jestem bardzo zadowolona z zakupków...
 
kasiaczek,moze poczekaj z suknia do listopada?

ja planuję ślub na maj, umówię sie z krawcową że przyjde w kwietniu i musi sobie wtedy zarezerować dla mnie dużo czasu...
 
Ja jak na razie mieszcze sie prawie we wszystko,prawie bo wiekszosc spodni nie chce mi sie przez biodra przecisnac,a brzuszek widac tylko jak sie rozbire.Martwie sie ze na zime nie bede miala co na siebie wlozyc czytaj:KURTKA/PLASZCZ,bo ja nie chce wygladac ja straszydlo,a wiekszosc jest wlasnie szyta tak ze w tali zwezana,albo takie kruciutkie ze brzuch widac(na zime ::))
 
oprócz masy ciuszkow dla maleństwa dostałam grubąś zimowa spodnice
a za tydzien mam jechac po ogrodniczki
jak to milo miec kuzyneczki po ciązy hihi
 
reklama
To fakt, Kasiaczek, to wiele ułatwia. A potem będziesz miała mnóstwo ubranek :) Ja niestety nie mam w rodzince żadnej świeżej mamusi.
 
Do góry