reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Dziewczyny, kupowałyście cosik z ciążowych ciuszków na allegro u sprzedawcy "miloha"? Ta osoba ma same nowe rzeczy, nawet niedrogo, np. spodnie ciążowe po ok.50zł, bluzki koszulowe i inne rzeczy. Zastanawiam się nad zakupem u tej osoby, jedyna rzecz, która mnie stopuje, to brak brzuszka. ;-) Jeszcze nic nie utyłam i czekam. ;)
 
ja nie kupowałam u niego... sprawdź negatywy i pamiętaj o dobraniu rozmiaru...

aha to może poczekaj na kawałek brzuszka, bo może sie okazać że wiele rzeczy kupisz niepotrzebnie.
 
A ja czekam właśnie już dość długo na bluzkę z allegro i szczerze mówiąc zaczynam się trochę niepokoić, czemu to tak długo trwa... :-[
 
ANIK, rajstopki kupilam w H&M w Reducie ale widzialam je tez w Arkadii. Ciensze kosztowaly 19,90zl (za 1)a grube 29,90 -2 pary(jedne sa czarne a drugie brazowe)
 
No to się doczekałam na bluzeczkę z Allegro. Nadaje się tylko do kubła... >:D Jest po prostu podziurawiona!!! Wyobrażacie sobie?! Kurcze, ludziska to jednak mają tupet... :mad: >:D
 
reklama
Oj Pytia - koszmar!!! a chciałam pozamawiac już kilka rzeczy - teraz będę się trochę bała! Pogadaj ze sprzedającym - może Ci zwróci pieniądze?
 
Do góry