reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ubrania dla kobiet w ciąży.

reklama
Rozwiązania
0
Hej, ja kupowałam w klepie po przymierzeniu. Bez względu jednak na to, który sklep wybierzesz - stacjonarny czy internetowy - nie szalej. Ja miałam dwie pary spodni i dwa swetry (pora zimowa z większym brzuszkiem), a z perspektywy czasu i tak wydaje mi się, że to dużo.

Mamafasolki

Fanka BB :)
Rozwiązania
6
Tak. Zalando - jeansy i spodnie.
Happymum - płaszczyk.
Poza tym kilka dłuższych t-shirtów kupionych po lecie :)

Shaer

Rozwiązania
4
Tak.
I mam cały karton ubrań teraz ,których się będę chciała zaraz po porodzie pozbyć ;D

Rozwiązania
0
Tak, sporo jest takich sklepów, ale nie wszystkie oferują ubrania równie dobrej jakości. Z lepszych, na jakie trafiłam, mogę polecić *spam*. Dużo u nich zamawiałam i wszystkie rzeczy były ładne oraz wygodne.

mamunia86

Rozwiązania
4
Tak. W pierwszej ciąży szalałam i głupio kasę wydawałam. Na szczęście jeszcze potem mi dwa razy posłużyły ciuchy.Dziś można wyhaczyc super ubrania na ciuchach. Nie ma co szaleć.

Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży zamówiłam na *spam* i teraz podczas drugiej chodzę również w tych ubraniach. Super jakość. Muszę jeszcze coś zamówić.

Rozwiązania
0
Jestem młodą mamą i pierwsze ubrania ciążkowe dostałam od starszej siostry, która zamawiała je na *spam* i powiem wam że są mega wygodne. Właśnie siadam zamówić jeszcze jakąś bluzkę już też do karmienia na przyszłość :)

reklama
Rozwiązania
0
Tak czytam i propo karmienia. Zawsze miałam problem że moje ubrania mi to utrudnialy. Musze zobaczyć te bluzki na *spam*, bo jak dotąd kupowałam tam tylko spodnie i byłam zadowolona.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry