reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla kobiet w ciąży.

Dołączył(a)
5 Październik 2018
Postów
1
Kupowaliście może kiedyś ubrania dla kobiet w ciąży przez internet?
 

Załączniki

  • 10324744-kobieta-w-ciazy-pije-wode-900-557.jpg
    10324744-kobieta-w-ciazy-pije-wode-900-557.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 336
reklama
Hej, ja kupowałam w klepie po przymierzeniu. Bez względu jednak na to, który sklep wybierzesz - stacjonarny czy internetowy - nie szalej. Ja miałam dwie pary spodni i dwa swetry (pora zimowa z większym brzuszkiem), a z perspektywy czasu i tak wydaje mi się, że to dużo.
 
Tak, sporo jest takich sklepów, ale nie wszystkie oferują ubrania równie dobrej jakości. Z lepszych, na jakie trafiłam, mogę polecić *spam*. Dużo u nich zamawiałam i wszystkie rzeczy były ładne oraz wygodne.
 
Tak. W pierwszej ciąży szalałam i głupio kasę wydawałam. Na szczęście jeszcze potem mi dwa razy posłużyły ciuchy.Dziś można wyhaczyc super ubrania na ciuchach. Nie ma co szaleć.
 
W pierwszej ciąży zamówiłam na *spam* i teraz podczas drugiej chodzę również w tych ubraniach. Super jakość. Muszę jeszcze coś zamówić.
 
Jestem młodą mamą i pierwsze ubrania ciążkowe dostałam od starszej siostry, która zamawiała je na *spam* i powiem wam że są mega wygodne. Właśnie siadam zamówić jeszcze jakąś bluzkę już też do karmienia na przyszłość :)
 
reklama
Tak czytam i propo karmienia. Zawsze miałam problem że moje ubrania mi to utrudnialy. Musze zobaczyć te bluzki na *spam*, bo jak dotąd kupowałam tam tylko spodnie i byłam zadowolona.
 
Do góry