reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla mamy - gdzie kupić?

reklama
Witam,
Specjalnie nie szaleje. Spodnie ciążowe kupuje w sklepie stacjonarnym H&M ponieważ ciągle mam problem z rozmiarką (mają sklep on-line). On-line leginsy i koszulki ciążowe z Lidla (Lidl.pl). Wchodzę też w zwykłe letnie sukienki maxi które zamówiłam w Lidlu (rozmiar M). Kupiłam również spódnice Basic z selfieroom.pl (dziewczyny noszą je przed, w i po ciąży) do nich zakładam moje zwyczajne topy i koszulki tylko wiąże w pasie. Krótkie spodenki z panelem ciążowym kupiłam na Aliexpress (ale idą od miesiąca do dwóch.)
Pozdrawiam
 
Cześć, ja większość rzeczy kupiłam w lidlu on-line.
Maja dobre ceny i jak coś nie pasuje to jest darmowy zwrot.
Najważniejsze są spodnie i legginsy ciążowe.
Mam kilka ciążowych bluzek ale głównie chodzę w swoich tylko tych większych
Sukienek też jak na razie ciążowych nie kupowałam chodzę w tych co miałam ale takich szerszych
 
Kupuję ubrania oraz buty w sklepach internetowych. Ale nie wiem czy pytasz się tutaj o ubrania oraz buty ciązowe czy zwykłe Sama nie mam dużego brzucha ciążowego, tak wiec raczej kupuję w sklepach zwykłych. Wybieram dla siebie po prostu luźne wygodne fasony, które będe mogła nosić również i po porodzie ;) Nie chciałam sobie kupować ubrań typowo ciążowych bo potem nie wiedziałabym co z nimi robić. Jedyne co sobie sprawiłam ciązowego to dwie pary ciązowych legginsów.

Na buty przerzuciłam się na niskich obcasach. Czuję sie w nich o wiele stabilniej i bezpieczniej.
Link do: Botki damskie
 
Ostatnia edycja:
Do góry