reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania na duży biust

Dołączył(a)
2 Sierpień 2010
Postów
1
hej dziewczyny! jestem mama 9 miesiecznej zuzi.bardzo kocham mojego maluszka, ale nie moje cialo po ciazy...przyznam, ze najgorsze sa piersi, nie wiem co mam z nimi zrobic zeby miec ladny dekold. juz przed ciaza mialam duzy biust, ale teraz! jest ogromny! jakie srady, co powinnam nosic, a czego nie? help!
 
reklama
Mialam podobny problem po porodzie. Mi piersi nie zmalaly z czasem, ale je polubilam. A to dzieki otoczeniu, bo okazalo sie, ze mezczyzn on "pociagal", a kobiety mi go zazdroscily. Dlatego do dzis go zamiast chowac "pokazuje" :))))) Ale:
1. Wazny jest stanik. Nie moze byc absolutnie za maly. Piersi maja w nim lezec a nie sie upychac i sciskac. Bardzo dobrze sprawdzaja sie staniki w wkladkami (blednie mylone, ze tylko sa dla kobiet z malymi piersiami!).
2. Bardzo wazne jest aby cwiczyc brzuch i talie. Duzy biust bedzie wspaniala ozdoba jesli reszta tulowia bedzie ok. Duzy biust + duzy brzuch itd robi tylko duze gabaryty i wyglada sie jak beczka. Ale jesli brzuszek jest plaski (przynajmniej wmiare) to biust staje sie ozdoba.
3. Cwicz go! Ja kiedys chcialam isc na zmniejszenie i podciagniecie biustu. Ale przypadkiem (mialam operowac kolano i przed operacja musialam intensywnie cwiczyc) trafilam na silownie i okazalo sie (w co nigdy nie wierzylam!!!), ze biust mozna wycwiczyc. Owszem, nie stanie sie cud, ale roznica bedzie bardzo widoczna!
4. Nie nos falbanek, paskow, wzorow - one optycznie powiekszaja biust. Ja kocham dekoldy, ale sa dla tych kobiet, ktore lubia swoj biust.

Dbaj o piersi i o figure a sama sie przekonasz, ze stana sie one Twoja ozdoba. Faceci nie beda od nich mogli oczu oderwac a kolezanki beda Ci zazdroscic. Nie szukaj w nich wad, ale zalety. Jesli ich nie polubisz to zostani Ci tylko operacja plastyczna, ktora w przypadku pomniejszania biustu jest duzo bardziej skomplikowana niz przy powiekszaniu. Wiaze sie z wieloma cieciami, przenoszeniem sutkow itd. Blizny zostaja na zawsze (duze, ale w malo widzialnych miejscach) a do tego dochodzi duze prawdopodobienstwo, ze z czasem operacje trzeba powtarzac. Wiem, bo bylam tak zdecydowana na operacje, ze bylam na kilku konsultacjach. Na szczescie w pore stwierdzilam, ze nie warrto! Dzis sie smieje, ze mam 3 rozmiary - 44 w biuscie, 38 w talii a wzrost na 34! Czasem mnie wkurza, ze nie moge ot tak kupic pierwszego lepszego np. zakietu, bo jak sie dopne w tali to w biuscie brakuje mi po metra! Ale jak zaloze wydekoltowana sukienke to wszystko mi zostaje wynagrodzone!
 
A jaki masz obecnie rozmiar miseczki? O biust należy po prostu odpowiednio dbać i pielęgnować go za pomocą kremów oraz balsamów. Wiem że po ciąży wygląda nie do końca jakbyś tego chciała,ale daj mu troszkę czasu i zadbaj o niego,pamiętaj o doborze odpowiedniego stanika.
 
Dobierz odpowiedni dla siebie stanik i Twój dekolt na pewno będzie ładnie wyglądał. Poza tym odpowiednie ćwiczenia i jakieś kremy przeznaczone do pielęgnacji biustu na pewno Ci pomogą.
A tak swoja droga to karmisz/karmiłas piersią? mojej siostrze po karmieniu piersią biust wręcz zmalał
 
Dziewczyny a możecie polecić jakieś balsamy, kremy i ćwiczenia na biust?? Ja podczas karmienia mialam 75i teraz spadł do 75g i zrobił się jędrny ale ładnie nie wygląda:/ Chciałabym się wziąść za niego ale nie wiem co i jak stosować...
 
Do góry