reklama

Ubrania używane dla dzieci

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ewakwiatkowska36, 15 Wrzesień 2014.

1. ewakwiatkowska36

ewakwiatkowska36 Początkująca w BB

Cześć Dziewczyny, zastanawiam sie, czy kupujecie ubrania używane dla dzieci, a jeśli tak to gdzie i na co zwracacie uwagę?

2. Ladyb-ird

Ladyb-ird Początkująca w BB

Cześć. Ja kupuje. A gdzie? Rożnie....czasem na allegro-zestawy ubrań-mozna czasem za naprawdę nieduże pieniądze kupić mega wielki zestaw ubranek. Czasem w szmateksach. Przede wszystkim patrzę na dobra jakość materiału i żeby oczywiście ńie były zniszczone. Moje dzieci maja już 6,5 i 4,5 lat ale w zasadzie odkąd pamietam tak kupowałam. Wiadomo ze te pierwsze ubranka zawsze były nowe, szczególnie przy pierwszym dziecku, ale pózniej (i dla drugiego dziecka) już dostawałem od znajomych po ich dzieciach i kupowałam cos używanego. Wszystko trzeba oczywiście porządnie przeprac i przeprasowac:).

3. reklama
  4. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Ja swojej córce też kupuję w lumpkach. Czasami uda się trafić na nowe rzeczy. Im mniejsze dziecko tym łatwiej kupić i jest mniej zniszczone. Jako, że mam pierwsze dziecko to na początku kupowałam nowe rzeczy. Ale jak je wyciągnęłam z pralki, to wyglądały gorzej niż w lumpku. Przynajmniej wiem, ze materiał się nie rozciągnie czy też napisy nie zejdą... Niestety nie wszystkich stać na markowe ubrania. Znam wiele dziewczyn które ubierają się w lupkch i wszyscy im zazdroszczą bo myślą, że mają dużo kasy na markowe ubrania. A one kupują je za grosze. Teraz powstaje wiele lumpków tylko z odzieżą dla dzieci.

5. sidemain

sidemain Zaciekawiona BB

Ja podobnie jak Dziewczyny wyżej też kupuje używane. Pół na pół. Najczęściej szukam na Allegro, od innych mam, po ich dzieciach. Ubranka są naprawdę w dobrym stanie, wystarczy wyprać , wyprasować i naprawdę nie widać,że były używane. Polecam, bo tak naprawdę potrzebujemy te ubranka na niedługi czas i można je znowu odsprzedać jakiejś mamie :)) Zresztą nowe też można w internecie znaleźć z fajnej cenie. Często odwiedzam stronę smyka, mają dużo wyprzedaży i możliwy odbiór w empikach, także nie trzeba płacić za przesyłkę :)

Poleć forum