reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania używane dla dzieci

reklama
Cześć. Ja kupuje. A gdzie? Rożnie....czasem na allegro-zestawy ubrań-mozna czasem za naprawdę nieduże pieniądze kupić mega wielki zestaw ubranek. Czasem w szmateksach. Przede wszystkim patrzę na dobra jakość materiału i żeby oczywiście ńie były zniszczone. Moje dzieci maja już 6,5 i 4,5 lat ale w zasadzie odkąd pamietam tak kupowałam. Wiadomo ze te pierwsze ubranka zawsze były nowe, szczególnie przy pierwszym dziecku, ale pózniej (i dla drugiego dziecka) już dostawałem od znajomych po ich dzieciach i kupowałam cos używanego. Wszystko trzeba oczywiście porządnie przeprac i przeprasowac:).
 
Ja swojej córce też kupuję w lumpkach. Czasami uda się trafić na nowe rzeczy. Im mniejsze dziecko tym łatwiej kupić i jest mniej zniszczone. Jako, że mam pierwsze dziecko to na początku kupowałam nowe rzeczy. Ale jak je wyciągnęłam z pralki, to wyglądały gorzej niż w lumpku. Przynajmniej wiem, ze materiał się nie rozciągnie czy też napisy nie zejdą... Niestety nie wszystkich stać na markowe ubrania. Znam wiele dziewczyn które ubierają się w lupkch i wszyscy im zazdroszczą bo myślą, że mają dużo kasy na markowe ubrania. A one kupują je za grosze. Teraz powstaje wiele lumpków tylko z odzieżą dla dzieci.
 
Ja podobnie jak Dziewczyny wyżej też kupuje używane. Pół na pół. Najczęściej szukam na Allegro, od innych mam, po ich dzieciach. Ubranka są naprawdę w dobrym stanie, wystarczy wyprać , wyprasować i naprawdę nie widać,że były używane. Polecam, bo tak naprawdę potrzebujemy te ubranka na niedługi czas i można je znowu odsprzedać jakiejś mamie :)) Zresztą nowe też można w internecie znaleźć z fajnej cenie. Często odwiedzam stronę smyka, mają dużo wyprzedaży i możliwy odbiór w empikach, także nie trzeba płacić za przesyłkę :)
 
Do góry