reklama

Ubrania używane dla dzieci

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ewakwiatkowska36, 15 Wrzesień 2014.

1. ewakwiatkowska36

ewakwiatkowska36 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć Dziewczyny, zastanawiam sie, czy kupujecie ubrania używane dla dzieci, a jeśli tak to gdzie i na co zwracacie uwagę?

2. Ladyb-ird

Ladyb-ird Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć. Ja kupuje. A gdzie? Rożnie....czasem na allegro-zestawy ubrań-mozna czasem za naprawdę nieduże pieniądze kupić mega wielki zestaw ubranek. Czasem w szmateksach. Przede wszystkim patrzę na dobra jakość materiału i żeby oczywiście ńie były zniszczone. Moje dzieci maja już 6,5 i 4,5 lat ale w zasadzie odkąd pamietam tak kupowałam. Wiadomo ze te pierwsze ubranka zawsze były nowe, szczególnie przy pierwszym dziecku, ale pózniej (i dla drugiego dziecka) już dostawałem od znajomych po ich dzieciach i kupowałam cos używanego. Wszystko trzeba oczywiście porządnie przeprac i przeprasowac:).

3. reklama
  4. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Ja swojej córce też kupuję w lumpkach. Czasami uda się trafić na nowe rzeczy. Im mniejsze dziecko tym łatwiej kupić i jest mniej zniszczone. Jako, że mam pierwsze dziecko to na początku kupowałam nowe rzeczy. Ale jak je wyciągnęłam z pralki, to wyglądały gorzej niż w lumpku. Przynajmniej wiem, ze materiał się nie rozciągnie czy też napisy nie zejdą... Niestety nie wszystkich stać na markowe ubrania. Znam wiele dziewczyn które ubierają się w lupkch i wszyscy im zazdroszczą bo myślą, że mają dużo kasy na markowe ubrania. A one kupują je za grosze. Teraz powstaje wiele lumpków tylko z odzieżą dla dzieci.

5. sidemain

sidemain Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja podobnie jak Dziewczyny wyżej też kupuje używane. Pół na pół. Najczęściej szukam na Allegro, od innych mam, po ich dzieciach. Ubranka są naprawdę w dobrym stanie, wystarczy wyprać , wyprasować i naprawdę nie widać,że były używane. Polecam, bo tak naprawdę potrzebujemy te ubranka na niedługi czas i można je znowu odsprzedać jakiejś mamie :)) Zresztą nowe też można w internecie znaleźć z fajnej cenie. Często odwiedzam stronę smyka, mają dużo wyprzedaży i możliwy odbiór w empikach, także nie trzeba płacić za przesyłkę :)

Poleć forum