reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ubranie na chrzest-ślub

Miasto
Siedlce
Rozwiązania
0
Witam kochane.
Wstępnie : W maju razem z partnerem bierzemy cichy ślub i od razu chcieliśmy ochrzcić naszego maluszka.
Jak więc mam się ubrać na taką uroczystość ? Bo białą suknia odpada jak dla mnie. Co do mody jestem laikiem i nie śledzę każdych nowinek itp. Ubieram się jak mi wygodnie, ale proszę Was, byście mi podpowiedziały w co mogę się ubrać, ewentualnie jak uczesać na taką okazję :)
Dodam,że mam 158cm wzrostu, sylwetka raczej szczupła choć mam troszkę brzuszka jeszcze no i niestety te nieszczęsne biodra (moim zdaniem są szerokie) .
Pozdrawiam :)

reklama

Izabela Muther

Espert BB - konsultantka stylu
Rozwiązania
0
drogie kobietki,
na chrzest zdecydowanie należy ubrać się dość elegancko. Również polecam sukienkę. Dodatkowo przy Twoim wzroście jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli masz biodra i brzuszek najlepiej sprawdzi się wzór empirowy, czyli odcinany pod biustem i luźny na brzuchu i biodrach. Do tego jakaś biżuteria wokół dekoltu aby zwrócić uwagę na górną część sylwetki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej prześlij mi swoje zdjęcie, pomyślimy o czymś konkretnym
pozdrawiam

Iza

Rozwiązania
0
Byłoby mi wstyd gdybym ubrała mojego dzieciaka w coś taniego na chrzest. Niech ludzie widzą, że mnie stać. Tzn. mojego męża, bo to on zarabia wszystko.

Rozwiązania
0
Z pewnością sukienka, niezależnie od tego, czy Nasze nogi są zgrabne, czy nie. Moje nie są, dlatego wybieram sukienki maxi. I koniecznie kolczyki. "Rozświetlają" każdą kreacje. Na buty nie zwracam dużej uwagi, bo zazwyczaj są zasłonięte, najważniejsze aby były wygodne.

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wbrew pozorom buty także są bardoz istotne,ale teraz kiedy mamy jesien to i tak będą nieco dłuższe,za ksotkę. Sukienka faktycznie również jest dla mnie czymś niezastąpionym na taką okazję.

Do góry