reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka dla maluszka

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2017
Postów
2
Witajcie drogie mamy
mam do Was pytanie,
co robicie z ubrankami Waszych maluchów jak już są zamałe a są w bardzo dobrym stanie?
Może powinnam wystawic je na
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zależy czy się myśli o kolejnym dziecku. Mój jak już wyrósł z ubranek, bez namysłu spakowals w pudło i na strych. Będzie drugie to będzie nie to nie. Niech leżą sobie:) chyba, ze zawalaja w szafie to wystawić na licytację.
 
ja tak trzymałam i drugi był chłopak hehe :D w różowym mu nie do twarzy jakoś :p

ja rozdaje po koleżankach, akurat trafiło się, że mają dzieci w odpowiednim wieku i płci :biggrin2:
 
Trzymałam dla kolejnego dziecka - udało się trafić :D
Część oddałam po rodzinie, kiedy jakieś rzeczy nadal były w dobrym stanie wracały do mnie :)
Jakiś czas temu też sprzedawałam, tworząc z nich paczki kategoryzując na firmę albo rozmiar i na jakiś portal do sprzedaży:) jeżeli nie macie komu oddać, albo nie chcecie ta opcja jest bardzo fajna :)
Mi się opłaciło :)
 
Moja mama zostawiła ubranka po mnie ;) z racji tego, że jestem dziewczynką miałam dużo kolorowych rzeczy, ale nie omieszkała ubierać mnie w stonowane barwy. te drugie zagościły później na moich braciach ;p reszt ubranek zostawiła na pamiątkę albo pooddawała :)
 
reklama
reklama
Do góry