reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

O tak - ta bluza korci i mnie wpadła w oko szczególnie - wciąż o niej myślę, odkąd ujrzałam na Miesiu ostatnio. Miesio z poważną miną aż do siebie mało podobny. Również lubię to połączenie kolorystyczne, choć mało mamy ubranek w takich, niestety.
 
reklama
Fajne ciuszki, ale w większości nie dla szczuplaków :-p Aestima wiesz może jak oni cenowo, albo masz katalog. Normalnej strony www jeszcze nie mają, jako niezafb nie mogę o niego poprosić tą drogą. Dobrze, że mam już "producenta" czapek :-p
 
Dziecko | Nowości | H&M PL

Linkuję Wam nowości z H&M - codzienno - karnawałowe - albowiem widziałam je na żywca i są b. fajne - aczkolwiek niektóre megadrogie np. sukienka syreny czy księżniczki. I materiały jak nie u nich - bo często szmaty. Kupiłam Młodej na zaś oczywiście bluzkę w kolorze cielistym z nadrukami, b. ładna jest też - tylko ja za złotem nie przepadam - amaratowa z takimiż szamerunkami - bym powiedziała grubsza bluza, ciekawy zestaw tiulowy - spódnica i kurtka - tego na focie nie widać ale w materiale są zaszyte cekiny - super pomysł - Madzioolka ;-) Jakoś biało - czarny materiał leżał mi najmniej. No i jak zwykle w H&M - niektóre fajne rzeczy widzę tylko w internecie, w tym na Allegro :wściekła/y:nigdy w sklepie. Dlaczego nie mogą uruchomić sprzedaży internetowej.... ?
 
reklama
Aestima - dzięki, super - logo jednej firmy wyhaczyłam wracając ze szpitala dziś :happy: I chyba napiszę bo "moja" Pani od czapek która za dorosły komin mi powiedziała 35 zł a wczoraj napisała 60 zł :szok: Uszkowe przecudne, ale kwestia kolorystyki jeszcze no i właśnie u krawcowej zostawiłam materiał na 3 chuteczki :-p
 
Do góry