reklama

Ubranka :)

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez malezapytanie, 23 Luty 2016.

?

Korzystały byście z takiej usługi ?

1. Tak

głosów: 2
    28,6%
  2. Nie

głosów: 5
    71,4%
  1. malezapytanie

malezapytanie Początkująca w BB

Prawdopodobnie wszystkie matki potwierdzą, że kupowanie ubranek dla dzieci to jeden z największych wydatków, związanych z posiadaniem potomstwa. Pociechy rosną szybko, a cena odzieży dla maluszków często niewiele różni się od tych dla dorosłych. Projektanci ubrań wypuszczają specjalne kolekcje przeznaczone dla najmłodszych, a firmy odzieżowe liczą zyski. Jednak często patrząc na cenę spodenek dla trzylatka można złapać się za głowę, bo kosztują niemalże tyle, co dla dorosłego mężczyzny i stad nasuwa mi sie pytanie czy bylo by zainteresowanie wsrod mam wypozyczalnia ubranek dla swoich pociech. Oczywiscie wszystkie ubranka zostana czyszczone w sposob ekologiczny pozbawiony srodkow chemicznych. Prosze o wasze opinie.

2. PatrisziaOp

PatrisziaOp Zaciekawiona BB

Co do ubranek dla dzieci to prawda , że jest to ogromny wydatek . Choć ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep Nico ,jest u mnie w Krakowie , musze tylko do Modlnicy dojechać . ale chciałam tylko dodać ,ze oprócz ubrań dla dorosłych sa tam właśnie ubranka ( które sa uniaktowe , znanych marek ) dla małych dzieci w naprawdę dobrej cenie .

3. reklama
  4. malwina2406

malwina2406 Początkująca w BB

Ja bym z wypożyczalni raczej korzystała tylko i wyłącznie okazjonalnie. Tylko wtedy gdy ubranko potrzebne jest dosłownie na jedną okazję. Owszem ubranka dla dzieci ( dobrej jakości) niestety do najtańszych nie należą. Swojemu synkowi zawsze kupuje nowe ubranka w sieciówkach typu Reserved, H&M, Zara. Często korzystając z jakiś rabatów, zniżek, przecen sezonowych. Każda mama wie, że dzieci szybko rosną i nie zdarza zniszczyć dlatego na portalach społecznościowych je sprzedaje. Później różnice dokładam i znów kupuje nowe i tak sie biznes kręci. Polecam szczerze takie rozwiązanie : kup, sprzedaj, troszke dołóz znow kup itd)

5. PatrisziaOp

PatrisziaOp Zaciekawiona BB

Zgadza się , dzieci szybko rosną , dlatego jak np mam kupowac ubrania takie na codzień , to taplania po dworze , na plac zabaw , to kupuje ubrania w second handach . Na wyjscie kupuje juz w tych lepszych sklepach . m.in . w tym Nico w krakowie o którym juz tutaj wspomniałam . Ostatnio kupiłam tutaj sliczne dwie sukienki , ten sam wzór tylko rozne rozmiary , oraz sweterki ;) i takie lepsze dresiki

6. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Zgadzam się z przedmowczynia. Teraz sklepy z odzieza używana maja ciuszki naprawdę dobrej jakosci więc po co przepłacać. Poza tym nigdy nie wiadomo czy ubranko nie zostanie zniszczone więc z wypożyczalni bym nie korzystała jeśli chodzi o ubrania na codzień. Ewentualnie okazję np chrzest

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

7. MamaSynkow

MamaSynkow Początkująca w BB

Dziewczyny a robicie sobie nawzajem wymiany ubrań po dzieciach? Ja kupuje firmowe buty starszemu bo wiem ze jeszcze młodszy skorzysta. Co do ubrań rożnie..

8. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Ja się wymieniam raczej w rodzinie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

9. MamaSynkow

MamaSynkow Początkująca w BB

Ja tez;) ale lubie tez czasem cos kupić w hm czy coccodrillo.

10. reklama

Poleć forum