reklama

ubranko na prezent

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez bilia, 22 Czerwiec 2015.

1. bilia

bilia Początkująca w BB

Witam wybieram się na dłuższy pobyt w gości do znajomych więc wypada coś kupić na prezent, mają dwuletnie dziecko więc stwierdziłam że tak będzie najlpeiej jak kupię jakieś ubranko. Specyfika otoczenia wymaga kupienia czegoś z najwyższej półki ale nie mówię o rzeczach od GUCCIego dla szpanu tylko coś wysokiej jakości. Moja malutka ma trzy miesiące więc nie orientuję się jeszcze w ubrankach na dzieci nieprzypominających chodem turkucia podjadka ;)) doradźcie!

2. Klaudyna3

Klaudyna3 Początkująca w BB

zależy czego szukasz, sprecyzuj. bo w takich lepszych firmach często jest tak że w jednym dziale są lepsze od innych a w innym już nie. jeśli napiszesz dokładniej na pewno pomogę!

3. reklama
  4. bilia

bilia Początkująca w BB

jakąś sukienkę ładną najlepiej :) ale koniecznie, żeby była dobrze wykonana!

5. Klaudyna3

Klaudyna3 Początkująca w BB

6. margaretka1

margaretka1 Początkująca w BB

Ja bym nie ryzykowała. Znasz rozmiar? Wiesz, że na pewno spodoba się rodzicom?

7. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Jak najbardziej warto,szczególnie że w sklepach internetowych znajdziesz kilka bardzo ciekawych kolekcji ubranek dla dzieci,np na naszej stronie z bajkowymi motywami w rozsądnej cenie,chętnie pomożemy podczas wyboru:)

8. e-bestaplus.pl

e-bestaplus.pl Początkująca w BB

Jeśli zależy Pani na wysokiej jakości to zapraszam do naszego sklepu. Jesteśmy polską rodzinną marką odzieży dziecięcej. Jako rodzice gromadki dzieci wiemy, że jakość to podstawa w temacie odzieży dziecięcej. Mogę zapewnić, że kupując produkty Besty może Pani liczyć, że dobrze zniosą wielokrotne prania i przeróżne 'testy' jakim poddają je dzieci :)
    To zupełnie co innego niż jakość z sieciówek. My nie szyjemy w Chinach czy Bangladeszu - cała produkcja odbywa się w Polsce.

Zachęcam do szybkiej decyzji - jeszcze kilka dni trwa u nas ZIMOWA PROMOCJA 50% zniżki na cały asortyment, ceny są naprawdę atrakcyjne. Zapraszam: www.e-bestaplus.pl/zimowy-rabat

9. MakowaPanienka_com

MakowaPanienka_com Zaciekawiona BB

Tutaj mam podobne zdanie i również uważam,że ubranka dla dzieci to bardzo dobry pomysł na prezent,zarazem praktyczny który sprawdzi się na co dzień. Akurat tym się zajmujemy więc możemy pomóc,doradzić podczas wyboru:)

10. reklama

Poleć forum