reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ubranko na prezent

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2015
Postów
3
Witam wybieram się na dłuższy pobyt w gości do znajomych więc wypada coś kupić na prezent, mają dwuletnie dziecko więc stwierdziłam że tak będzie najlpeiej jak kupię jakieś ubranko. Specyfika otoczenia wymaga kupienia czegoś z najwyższej półki ale nie mówię o rzeczach od GUCCIego dla szpanu tylko coś wysokiej jakości. Moja malutka ma trzy miesiące więc nie orientuję się jeszcze w ubrankach na dzieci nieprzypominających chodem turkucia podjadka ;)) doradźcie!
 
reklama
zależy czego szukasz, sprecyzuj. bo w takich lepszych firmach często jest tak że w jednym dziale są lepsze od innych a w innym już nie. jeśli napiszesz dokładniej na pewno pomogę!
 
Jak najbardziej warto,szczególnie że w sklepach internetowych znajdziesz kilka bardzo ciekawych kolekcji ubranek dla dzieci,np na naszej stronie z bajkowymi motywami w rozsądnej cenie,chętnie pomożemy podczas wyboru:)
 
Jeśli zależy Pani na wysokiej jakości to zapraszam do naszego sklepu. Jesteśmy polską rodzinną marką odzieży dziecięcej. Jako rodzice gromadki dzieci wiemy, że jakość to podstawa w temacie odzieży dziecięcej. Mogę zapewnić, że kupując produkty Besty może Pani liczyć, że dobrze zniosą wielokrotne prania i przeróżne 'testy' jakim poddają je dzieci :)
To zupełnie co innego niż jakość z sieciówek. My nie szyjemy w Chinach czy Bangladeszu - cała produkcja odbywa się w Polsce.

Zachęcam do szybkiej decyzji - jeszcze kilka dni trwa u nas ZIMOWA PROMOCJA 50% zniżki na cały asortyment, ceny są naprawdę atrakcyjne. Zapraszam: www.e-bestaplus.pl/zimowy-rabat
 
reklama
Tutaj mam podobne zdanie i również uważam,że ubranka dla dzieci to bardzo dobry pomysł na prezent,zarazem praktyczny który sprawdzi się na co dzień. Akurat tym się zajmujemy więc możemy pomóc,doradzić podczas wyboru:)
 
Do góry