reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

reklama
Dziewczyny, macie już karuzelki do łóżeczek? Ja właśnie próbuję coś kupić i nie mogę się zdecydować. Poniżej moje typy - doradźcie ;)
TOMY KARUZELA KUBUŚ PUCHATEK LAMPKA MELODIE +GRATI (1691305404) - Aukcje internetowe Allegro
KARUZELA Serenada Natury TINY LOVE GRATIS + Wys 0 (1678642693) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER KARUZELA OŚMIORNICZKA OCEAN WONDERS T4265 (1692498678) - Aukcje internetowe Allegro
Generalnie mam do nich jedno zastrzeżenie - zamiast klasycznej muzyki wolałabym aby wygrywały takie ładne kołysanki jak z pozytywki. A może polecicie coś innego?
 
malamii ja narazie w ogóle nie planuje kupna karuzelki więc nie pomogę chcę na żywo je pooglądać ale jak malutka będzie bardziej "kumata" nie chcę żeby coś mi się pałętało nad łózeczkiem w 1szych dniach życia córci :zawstydzona/y:
 
malamii ja taki sam mam plan jak orchidea ;-) planuję za jakiś czas, noworodek nie powinien mieć za dużo bodźców, doipero potem dzieci są zainteresowane
na początek polecają czarno-białe albo czarno-czerwone duże wzory do oglądania - podobno można takie coś kupić albo samemu narysować
 
Malami, ja kupilam rainforest, ale tam nie ma typowych kolysanek. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolona z zakupu, bo muzyczki i odglosy sa bardzo stonowane a do tego jest jest lampka, taka w sam raz zeby nie razilo maluszka :-) no i pilot, wiec nie bede musiala wstawac zeby wylczyc wszystko jak mala zasnie.
 
Dzięki dziewczyny! Ja nie mówię, że ją od razu "na dzień dobry" zamontuję,ale chciałabym ją już mieć kupioną, bo boję się, że potem będzie mi się ciężko skupić i znaleźć czas na takie poszukiwanie idealnej karuzeli ;)
Corin, ja się zastanawiam nad kupnem maty edukacyjnej Rainforest i myślę, że w tej sytuacji karuzelka powinna być inna, żeby też interesowała szkraba :)
 
reklama
Do góry