reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubytek w bliźnie po cc na macicy

anrysa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2010
Postów
559
Miasto
Tarnów
Witam. Szukam dziewczyny która miałaby tak jak na ubytek w bliźnie po cc na macicy. Chciałabym to zoperowac ale kompletnie nie wiem gdzie i jak to załatwić. Lekarze w moim mieście niestety nie zajmują się takimi rzeczami.
 
reklama
Witaj. Parę dni temu lekarz zaniepokoil mnie że taki ubytek mam. Z tym że narazie nie mówił nic o operacji. Mam to obserwować. Bo jestem 8 miesięcy po cc więc jest szansa że być może się jeszcze zrośnie. Ale ja myślę że już nie... Boję się że zabieg znowu oddali mnie od ciąży... Jestem po stracie maleństwa. Nie wiem co robić. Lekarz w Norwegii gdzie rodziłam każe zacząć starania A lekarz w Polsce kategorycznie zabrania
 
Do góry