reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uciążliwy kaszel od dwóch miesięcy , a 25 tydzień ciąży ! co radzicie

KasiaMaj555

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
34
Kochane !! Ratujcie ! od dwóch miesięcy mam suchy ,duszący kaszel i nie mogę się go pozbyć ... stosowałam już różne sposoby i nic nie pomaga na dłużej ! czy macie jakiś sprawdzony sposób na suchy kaszel w ciąży ? dodam tylko ,że strasznie mnie męczy ! byłam też u lekarza by mnie osłuchał , czy nie mam nic na płucach lub oskrzelach ... zapisał mi dwa syropy dla dzieci , ale pomogły na chwilę ... :((
 
reklama
Wietrz pokoj w ktorym przebywasz plus nawilzaj w nim powietrze, inhalacje, czesto w nim sprzataj/odkurzaj. Ten kaszel to pewnie pozostalosc po chorobie? Ja tez tak mialam, balam sie ze moze zaszkodzic ale nic zlego sie nie stalo. Sprobuj moze syropow dla dzieci powyzej roku na kaszel suchy.
 
reklama
dziękuję za pomoc :* no właśnie nie , chora nie byłam tylko ten kaszel i to tak długo :/...wietrzę i sprzątam codziennie :/... ginekolog szyjkę mi sprawdzała w zeszłym tygodniu i na szczęście było wszystko oki .. a syropy dla dzieci piłam już 2 i nic nie pomogły :(
 
Kochane !! Ratujcie ! od dwóch miesięcy mam suchy ,duszący kaszel i nie mogę się go pozbyć ... stosowałam już różne sposoby i nic nie pomaga na dłużej ! czy macie jakiś sprawdzony sposób na suchy kaszel w ciąży ? dodam tylko ,że strasznie mnie męczy ! byłam też u lekarza by mnie osłuchał , czy nie mam nic na płucach lub oskrzelach ... zapisał mi dwa syropy dla dzieci , ale pomogły na chwilę ... :((
Polecam 4 razy dziennie inhalację nebulizatorem solą fizjologiczna. Za każdym razem 2 kapsułki. 2 dni i kaszel zmienia się w mokry a potem idzie go wyleczyć. W ten sposób też mój lekarz rodzinny wyciągnął synka z zapalenia oskrzeli bez antybiotyków. Pozdrawiam i życzę zdrówka
 
reklama
Do góry