reklama

uciazliwy katar i kaszel u dwulatki

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Romika, 20 Lipiec 2015.

1. Romika

Romika Początkująca w BB

prosze o porade moja coreczka meczy sie z uciazliwym katarem i dodatkowo kaszlem ,mieszkamy w holandii i tu lekarz stwierdzil ze to infekcja i trzeba przeczekac,jakie znacie domowe sposoby bo az serce sie kraje

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

1 ) Inhalacje - chociażby z samej soli fizjologicznej.
    2) Jak nie masz inhalatora, to możesz kupić olejek do inhalacji (nie wiem jak w Holandii, w Polsce np, Inhalol), zagotować w garnku wodę, dać kilka kropli i wstawić do pokoju, w którym córeczka przebywa.
    3) maść majerankowa

3. reklama
  4. Romika

Romika Początkująca w BB

Dziekuje za porade napewno skorzystam.A tak odbiegajac od tematu daty urodzenia Twoich dzieci sa podobne do moich tylko odwrotnie duzy 12.2011 a mala 05.2013.pozdrawiam milego dnia

5. bojąca

bojąca Fanka BB :)

jeśli mokry smaruj np spirytusem salicynowym przy suchym zrób syrop z cebuli, czosnku i miodu albo cukru

6. Romika

Romika Początkująca w BB

dziekuje za porade milego dnia:-)

7. happybeti

happybeti show must go on...

A ja bym najpierw sprawdziła
    -czy to nie alergia
    -czy to nie zakażenie gronkowcem
    Pamiętam, jak syn kolezanki zmagał się z takim kaszlem i katarem całe dzieciństwo. Wreszcie badanie na obecność gronkowca wykryło przyczynę .

8. Romika

Romika Początkująca w BB

No coz tutejszy lekarz stwierdzil ze taki katar i kaszelek to nic groznego dopiero jesli utrzymuje sie powyzej pol roku to zaczyna byc problem.Przyznaje ze w Polsce inaczej to wygladalo dziecko dostalo antybiotyk i po tyg spokoj.W Holandii to jednak inaczej wyglada synek dostal antybiotyk przy 40C stopniach bo nizsza goraczka miala prawo byc -cytuje w innym wypadku wystarczy paracetamol i kropelki do nosa

9. Ewa174

Ewa174 Początkująca w BB

Witam, nam zawsze na kaszel pomaga obkład piersi - posmarować ciepłym olejem i owinąć piersi czymkolwiek nieprzemakalnym (worek foliowy) a potem jeszcze czymkolwiek ciepłym i suchym (ręcznik, itp) i zostawić owinięte co najmniej na 1 godzinę. Synkovi to zawsze pomogło i poczuł ulgę.

10. reklama
  11. Kornelia6

Kornelia6 Zaciekawiona BB

hej ;) u mojego dziecka stosuje zawsze Dicotuss na kaszel. Nie wiem czy jest u Was dostępny. Jak mieszkałam w Uk i był nam potrzebny to moja mama wysyłała nam w paczce

Poleć forum