reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uciążliwy katar i kaszel

U mnie dzieci by syropu z cebuli nie ruszyły a już na pewno nie z czosnkiem, co do bobolenu to fakt, dzieci chętnie piją nawet moje antysyropowe. Mi się najbardziej podoba to, że powleka podrażnione gardło i łagodzi, od razu dziecko mniej kaszle.
 
reklama
Może to być też alergia jeśli taki katar i kaszel się dłużej utrzymuje
dokładnie, taki katar potrafi być zwodniczy, sama się o tym przekonałąm na sobie bo chodziłam więcznie zakatarzona i nic nie pomagało dopiero po hitaxie fast przeszło i się uspokoił katar
 
używacie wody morskiej przy katarze? U nas rządzi marimer izotoniczny, wersja baby ma taką specjalną końcówkę więc nie muszę się martwić że mu jakoś wcisnę aplikator do nosa i nie ma konserwantów. Zaskoczyło mnie, że w ogóle wody morskie mają taki składnik, warto czytać składy.
 
Do góry