reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Uciekajace oczka u 6-miesiecznego dziecka

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
:-)Witajcie!
Zauwazyłam niedawno, że u mojej córci jedno oczko ucieka. Jestem z donegoślaska i zastanawiam sie gdzie mogłabym znaleźć dobrego okuliste dla córci jeśli oczko nie "dorówna drugiemu"?
Moze któras z Was miała podobny problem, może znacie jakieś ćwiczenia jak wzmocnić oczko?Byłabym wdzięczna za jakiekolwiekinformacje.
Pozdrawiam Dorrcia;-)

reklama

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Miałam taki sam problem z oczkami Kubusia jak był mniejszy.
Skierowanie do okulisty dziecięcego wystawi Ci wasz pediatra, Kubuś miał badane oczka jak miał 8 mieś. i niby wszystko było ok, ale do roczku nadal widziałam,ze jedno oczko mu ucieka, potem samoistnie się wyrównało, bez żadnych ćwiczeń, zabiegów itp.Pozdrawiam

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Agnieszko81, dziekuje , troche mnie pocieszyłaś, mam nadzieję,że jeszcze oczko sie wyrówna . Zobaczymy co powie lekarz gdy do niegopójdziemy, czy tez to zauważy.
Papatki i pozdrawiam Dorrcia:-);-)

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki, na pewno będzie ok, dzieciaczki w tym wieku większość wad same regenerują:-) pozdrawiam serdecznie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Potrzebuję porady 1
edziorka Zdrowie 2
M Niemowlaki 1
A Rozwój i zabawy 4
klavell Zdrowie 5

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania