reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UCK Katowice Ligota poród - proszę o opinie

OhKrysiu

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2022
Postów
65
Cześć,
Czy któraś z Was rodziła w ostatnim czasie (lub w ogóle) w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach? Na Medyków 14 :) to szpital z III stopniem referencyjnosci i ze względu na ciążę z komplikacjami będę rodziła niebawem tam, mocno się stresuję, czy są mamy które mogą opowiedzieć o swoich doświadczeniach tam? Nie znam niestety nikogo kto by tam rodził, wszyscy wybierają Bonifratrów lub Łubinową...
Interesuje mnie i poród naturalny i CC, jeszcze nie wiem co mnie czeka. Dostałyście znieczulenie? Jak ogólnie wspominacie poród tam? Uspokójcie mnie trochę im bliżej końca tym bardziej świruję, to moje pierwsze dziecko i pierwszy raz w szpitalu w ogóle w życiu 😅
Pozdrawiam serdecznie ❤️
 
reklama
Do góry