reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczestnictwo w koncercie a ciąża

Zastanawiam się tylko dlaczego Wam się wydaje, że skoro dziecko kopie mocniej to mu się nie podoba. A może wręcz odwrotnie...
nie tyle kopie, co pręży i ucieka... co wywołuje niepokój. U mnie tak samo jak na usg, na którym bardzo widać, że Dziecku jest źle i próbuje uciec... aż lekarka przeprasza. Poza tym we mnie takie specyficzne ruchy wywołują we mnie fizjologiczny niepokój.
To samo przy detektorze. Ale to specyficzny egzemplarz;)
 
reklama
nie tyle kopie, co pręży i ucieka... co wywołuje niepokój. U mnie tak samo jak na usg, na którym bardzo widać, że Dziecku jest źle i próbuje uciec... aż lekarka przeprasza. Poza tym we mnie takie specyficzne ruchy wywołują we mnie fizjologiczny niepokój.
To samo przy detektorze. Ale to specyficzny egzemplarz;)
Nie wiem jak w 23 tc można wyczuć, że dziecko się pręży i ucieka.
 
Ja byłam na koncercie Darii Zawiałow w 12tc. W trzecim rzędzie od sceny bo bilety kupione jeszcze przed ciążą. Czułam się dobrze, z malutka też w porządku. Badanie słuchu po porodzie wyszło w porządku.
 
Ja miałam zamiar jechać na koncert Eda Sheerana w sierpniu. Zrezygnowałam tylko dlatego że byłby to już 34 tydzień i bałam się, że już nie dam rady. Teraz spokojnie bym szła o ile z ciążą nic się nie dzieję.
 
reklama
nie tyle kopie, co pręży i ucieka... co wywołuje niepokój. U mnie tak samo jak na usg, na którym bardzo widać, że Dziecku jest źle i próbuje uciec... aż lekarka przeprasza. Poza tym we mnie takie specyficzne ruchy wywołują we mnie fizjologiczny niepokój.
To samo przy detektorze. Ale to specyficzny egzemplarz;)
Ale te przeprosiny to za strzelaniem dopplerem w celu zmuszenia dziecka do przesunięcia się? Albo jakieś ciśnięcie brzucha głowica, bo nie może złapać kadru? Bo jak za zwykle USG wykonane przez doświadczonego diagnostę, to trochę dziwne przepraszać, będziesz miała całe życie przeświadczenie, że badaniami stresowałas dziecko :/
 
Do góry