reklama

Uczulające kaszki Nestle

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez pepsicOLA, 11 Listopad 2012.

1. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

mam pytanie - podłam synkowi kaszkę Nestle bananową. Na buzi, pod brodą i rączce pojawiły się czerwone krostki. Mały jest na piersi jem mleko krowie w normalnych ilościach ale synek nie mial nigdy problemów z tym związanych.
    Przed kaszką Nestle jadł bananową Bobovity i nie było problemów.
    czy waszym dzieciom też się przytrafiło coś takiego?
    A może to mleko Bebiko, które podałam w nocy z powodu potwornego zmęczenia i braku sił do trzymania dziecka przy piersi?

2. Agitatka

Agitatka Fanka BB :)

Wszystko jest możliwe, podaj mu jeszcze raz tą kaszkę i zobaczysz jaka będzie reakcja. Mój syn dla odmiany nie tolerował kaszek z Bobovity, również objawiało to się krostkami, wszędzie, gdzie był kontakt z kaszką.

3. reklama
  4. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Musisz obserwowac, moj nie moze kaszek bobovity, tak samo bebilonu i bebika mial straszne biegunki, po kaszkach nestle i mleku nan jest ok. Kazde dziecko jest inne:tak:

5. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Spróbuj może najpierw z kaszką na twoim mleku jeżeli będzie ok, to nie kaszka. Mojego syna kaszki bobovity i nestle powodują uczulenia, a Bebiko jak spróbowałam mu dać jak miał miesiąc, to płakał, kurczył nóżki i wysypało buzię.

6. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

A ta kaszka z nestle jest mleczno-ryzowa z bananami czy tylko ryzowa? Moze jemu nie pasuje to mleko modyfikowane ktore jest w tej kaszce? A moze to uczulenie na banany? Ja podaje kaszki z bobovity ryzowe z owocami, a niedawno kupilam ryzowo-kukurydziana z 5 owocami, je je na kolacje juz 3 dzien i jest ok, z tym ze ja je musze robic na mleku Pepti, lekarz zaleci zmiane dopiero jak mala skonczy 15 miesiecy.

7. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Wczoraj połasiłam sie na kaszke ryzowa gruszkowo-jablkowa z nestle i chyba dzis od niej ma rozwolnienie...:baffled: Cos te kaszki z nestle sa trefne...

8. Olisiaa

Olisiaa Mama Olki 11.05.2012

ja uzywam bobovity ale tez Ola pije mleko bebio, nestle nie mialam nigdy, byc moze ze to uczuleni eto od mleka

Poleć forum