reklama

Uczulające kaszki Nestle

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez pepsicOLA, 11 Listopad 2012.

1. pepsicOLA

pepsicOLA Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mam pytanie - podłam synkowi kaszkę Nestle bananową. Na buzi, pod brodą i rączce pojawiły się czerwone krostki. Mały jest na piersi jem mleko krowie w normalnych ilościach ale synek nie mial nigdy problemów z tym związanych.
    Przed kaszką Nestle jadł bananową Bobovity i nie było problemów.
    czy waszym dzieciom też się przytrafiło coś takiego?
    A może to mleko Bebiko, które podałam w nocy z powodu potwornego zmęczenia i braku sił do trzymania dziecka przy piersi?

2. Agitatka

Agitatka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszystko jest możliwe, podaj mu jeszcze raz tą kaszkę i zobaczysz jaka będzie reakcja. Mój syn dla odmiany nie tolerował kaszek z Bobovity, również objawiało to się krostkami, wszędzie, gdzie był kontakt z kaszką.

3. reklama
  4. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Musisz obserwowac, moj nie moze kaszek bobovity, tak samo bebilonu i bebika mial straszne biegunki, po kaszkach nestle i mleku nan jest ok. Kazde dziecko jest inne:tak:

5. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Spróbuj może najpierw z kaszką na twoim mleku jeżeli będzie ok, to nie kaszka. Mojego syna kaszki bobovity i nestle powodują uczulenia, a Bebiko jak spróbowałam mu dać jak miał miesiąc, to płakał, kurczył nóżki i wysypało buzię.

6. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ta kaszka z nestle jest mleczno-ryzowa z bananami czy tylko ryzowa? Moze jemu nie pasuje to mleko modyfikowane ktore jest w tej kaszce? A moze to uczulenie na banany? Ja podaje kaszki z bobovity ryzowe z owocami, a niedawno kupilam ryzowo-kukurydziana z 5 owocami, je je na kolacje juz 3 dzien i jest ok, z tym ze ja je musze robic na mleku Pepti, lekarz zaleci zmiane dopiero jak mala skonczy 15 miesiecy.

7. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wczoraj połasiłam sie na kaszke ryzowa gruszkowo-jablkowa z nestle i chyba dzis od niej ma rozwolnienie...:baffled: Cos te kaszki z nestle sa trefne...

8. Olisiaa

Olisiaa Mama Olki 11.05.2012

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja uzywam bobovity ale tez Ola pije mleko bebio, nestle nie mialam nigdy, byc moze ze to uczuleni eto od mleka

Poleć forum