reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uczulenie, ale na co?

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2012
Postów
2
co to może być ?
P1050657.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jak bylam mlodsza mialam identyczne plamy , u mnie bylo to tylko i wyloncznie od jajek. Nie moglam zjesc wiecej niz 1-2 jajka na tydzien bo wlasnie tak mnie uczulaly. Najpierw plamy czerwone a pozniej otoczka czerwona a w srodku biale. minelo mi to jak mialam ok 18 lat.
 
dodam, że Staś ma 7m-cy i te zmiany niedawno się pojawiły (okolo 1m-ca), są one przewaznie na rączkach jak na zdj i na pleckach i troszke na brzuszku. Jest on karmiony piersią od początku.
 
zrób mu badania krwi na przeciwciała IgE, tam jest ok 25 alergenów sprawdzanych, między innymi białko mleka, pleśnie, roztocza itp. U nas taką wysypkę głównie na ramionach, brzuszku i pleckach córcia miała od 7 dnia życia, leczyli ją 2 lata na atopowe niby skaza itp. Poczytałam trochę i sama na własną rękę jej te badania zrobiłam, okazało się że to roztocza ją uczulają. Przynajmniej od razu wiedziałam jak dziecku pomóc, teraz jest o niebo lepiej. Chyba, że podałaś dziecku coś nowego, ale piszesz że jest na piersi, może Ty coś zjadłaś co go uczuliło.
 
Do góry