reklama

Uczulenie na banany? Objawy

Temat na forum 'Żywienie dzieci - porady' rozpoczęty przez kamillaR, 26 Luty 2011.

1. kamillaR

kamillaR Początkująca w BB

Witam!!!
    Zauważyłam u mojej córci lekko zaczerwienione suche policzki i gdzieniegdzie na ciele suche blade plamki.Podejrzewam , że to od bananów ale nie jestem pewna .
    Jak myślicie czy może to jabłko , chodz ja bym bardziej stawiała na te banany!:confused:
    Są napryskane jakimiś chemiami. córcia m 1 rok i 7 miesięcy.

2. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

To nie podawaj w ogóle bananów, i obserwuj, jak poliki się poprawią tzn. że banany.

3. reklama
  4. Lelek

Lelek Mama na obcasach

kamila a skad podejrzenia o banany? jak dlugo juz je je?

nie zmienialas np proszku do prania?

moj Miloszek ma takie czerwone poliki i place suchej skory na ciele ale od skazy bialkowej i alergii na gluten

5. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

mój jadł badany od 4 miesiaca,zreszta wszystko jadł.Od jakiegos czasu ciagle czerowne policzki zaognione.I wszystko juz mu odstawiałam pomamu.wrociłam do deserków po 4 miesiacu poodstawiałam jogurty mieso, itp i dalej policzki.Wpadłam na to ze przeciez moge zobaczyc i odstawić kaszke bo niemozliwe ze je codziennie co innego a ciagle ma alergie.Odstawiłam kaszke BANANowĄ i bingo! juz nie ma uczulenia.Mimo ze jadł wczesniej babany cos mu sie tam poprzetgowało że go zzaczeły uczulać

Poleć forum