reklama

Uczulenie na hybrydy

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Poleńka87, 23 Sierpień 2016.

1. Poleńka87

Poleńka87 Początkująca w BB

Drogie mamuśki! Czy spotkałyście się kiedyś z uczuleniem na hybrydy? Jak sobie radziłyście? Ja niestety miałam i leczyłam onycholizę olejkiem z drzewa herbacianego. Wiem, że dużo osób ma z tym problem. Jak wy też to piszcie :)

2. tolamum

tolamum Początkująca w BB

Spotkałam się na sobie :( Dołącz do grupy uczuleni na hybrydę na FB. Dziewczyny dają sporo porad,tylko zdjecia szkujące :( wiec nie dla wrażliwców ;) Da się wyleczyć, ja nie miałam źle, tylko bąble i schodząca skóra, ran nie było. Ale ściągnęłam po 2 h od zauważenia pierwszych objawów. Siedzę mocno w manciure więc od razu widzałam od czego.
    Chce spóbować tytanu z ajakiś czas. Nie wiem czy wrócę do hybryd na naturalnej płytce.

3. reklama
  4. Poleńka87

Poleńka87 Początkująca w BB

5. ewasas

ewasas Aktywna w BB

miałam uczulenie na lakiery hybrydowe, piekły i szczypały mnie palce. Moja manicurzystka poleciła mi wtedy colorgele od opi, zauważyłam, że nie przebarwiają mi płytki, a co najważniejsze nawet 3 tygodnie mi się utrzymują na paznokciach.

6. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

słyszałam o uczuleniach an hybrydy jednak ja używam lakierów makear i nigdy nie miałam takiej sytuacji. Są to profesjonalne lakiery,testowane dermatologicznie.

7. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

też mam lakiery makear i faktycznie są profesjonalne. Porównując do tych co miałam kupione wraz z lamą to nie ma o czym mówić, niebo a ziemia.

8. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

słyszałam właśnie że coraz więcej osób ma uczulenie na lakier z semilaka, ja właśnie też mam makear i na szczęście nic się nie dzieje :)

9. bawarka

bawarka Zaciekawiona BB

też mam makear i wszytko ok. Z resztą są to profesjonalne lakiery z dobrej półki.

10. reklama
  11. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

dokładnie, nie ma co oszczędzać na lakierach,w sumie 35 zł to taki standard.

12. ewasas

ewasas Aktywna w BB

na zniszzone paznokcie tylko trojfaozwy system regenracji od opi, zniknely mi juz przebarwienia i paznokcie juz nie sa takie miekkie

Poleć forum