reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uczymy sie photoshopa ;D

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
no to zaczynamy moje panie
na początek przygotowanie naszego zdjęcia (zdjęcia maluszka)
jak otworzymy już to draństwo to za pomocą ja to nazywam lassem czyli 1 kolumna 2 przycisk wycinamy ten fragment który nas interesuje czyli naszego szkraba, oczywiśie robimy to niedbale na razie, i wklejamy
albo za pomocą przycisku 2k 2p czyli różdżka wymazujemy to czego nie chcemy mieć i ja polecam różdżkę, czyli zaznaczamy i kasujemy i tak do mementu aż nam zostanie dzidziuś, w opcjach Magic Wand można ustawić tolerancje im większa tym więcej można zmazać
żeby otrzymać jak najładniej wyciętego bobasa najlepiej jest sobie powiększyć zdjęcie 2k 10p jest lupka, i tutaj do mazania najlepiej użyć lassa, objechać obszar do zmazania i kasować, można też kasować 1k 1p, zaznaczyć i kasować
jak już mamy dzidzię wyciętą całą to robimy tak na tym pustym tle klikamy różdżką i przyciskamy prawy mychy i dajemy select inverse i wtedy zaznacza nam dzidzię, dajemy kopiuj i wklejamy na nasze wybrane tło czyli kwiatka, oczywiście wyjdzie nam wielkośc nie taka jak chcemy więc dajemy 1k 1p i prawy mychy Select all a nastepnie Free transform i zmniejszmy do potrzebnych rozmiarów


rany wiem że to troche nieskłądnie ale strasznie łeb mnie boli, jutro postaram się jakos skłądnie to napisać, jak coś to pytajcie
 
reklama
a to moja pierwsza wprawka...oj.... bolalo to przypominanie sobie jak to sie robi... bolało....

anioeczek8ff.gif

 
gaga moze znajdziesz gdzies zdjęcie w dobrej rozdzielczosci dwóch bombek na gałazce choinkowej? Mogła bys mi wrzucic link?
 
a tak wogóle to pochwale się, że dostałam na gwiazdke od mezula cegielkę - Biblie Photoshopa7. Alem zadowolona...łooooj ;D
 
reklama
zuzaczku ja wiem jak się to robi tylko zawsze o tym zapominam ;D ale musze siąśc i poprawić te oczka, no a ty ucz się to będę cię pytac jak cos nie będę wiedzieć
 
Do góry