reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało się!!!! 19 tydzień ciąży Po kuracji zostało trochę leków. Ktoś chętny?

Dziewczyny! Najpierw gratulacje dla wszystkich, które zdecydowały się na in vitro . Za wszystkie z Was mocno trzymam kciuki.
Zawsze realizowałam całe recepty, nie rozbijając ich na części i zostało mi teraz trochę leków (wszystkie z terminem ważności 2019 i 2020 rok). Gdyby któraś z Was potrzebowała - mogę odsprzedać: Luteina dopochwowa (zostało 29 tabletek), Luteina podjęzykowa (3 opakowania po 30 tabletek), Clexane (w sumie 13 ampułko-strzykawek), Encorton (12 tabletek) i Estrofem (2 opakowania). Nie chcę ich wyrzucać, może ktoś skorzysta.
Hej, z chęcią odkupię Estrofem 2 opakowania (jeżeli to nadal aktualne):)
 
reklama
Po ivf został mi Lutinus ważny do listopada 2019. Mam jedno całe opakowanie i w drugim 13 tabletek. Chciałabym to sprzedać: 120 zł za pełne opakowanie; 75 za otwarte. Oba na raz za 190. Dajcie znać, czy ktoś jest chętny.
 
Do góry