reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało się!

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Pisze tylko po to, aby się pochwalić :)
W końcu się udało, mam nadzieje ze tym razem ciąża się utrzyma. Według obliczeń to już 6 tydzień. Niestety terminów u ginekologa nie ma wiec muszę szukać w okolicach.
 

Załączniki

  • 735D5F4C-C0FA-4C28-8194-335453A603BE.jpeg
    735D5F4C-C0FA-4C28-8194-335453A603BE.jpeg
    176,7 KB · Wyświetleń: 194
reklama
Piękny widok, gratuluję !!! ja do tej pory mam w telefonie zdjęcie pozytywnego testu ;) oczywiście że będzie dobrze , a prywatnie też nie ma miejsc u gina? bo w tym tyg to już warto badania wykonać a trochę ich jest i czym prędzej tym lepiej
 
Piękny widok, gratuluję !!! ja do tej pory mam w telefonie zdjęcie pozytywnego testu ;) oczywiście że będzie dobrze , a prywatnie też nie ma miejsc u gina? bo w tym tyg to już warto badania wykonać a trochę ich jest i czym prędzej tym lepiej
No właśnie nawet prywatnie nie ma obdzwonilam wszystkich i nic, proponują mi listopad... porażka.
Ale w poniedziałek podzwonie po ginekologach z okolic.
 
no to zrób sobie bete i po 48 godz jeszcze raz ,i w poniedziałek dzwoń i mów że jesteś w ciąży ,i chcesz wiedzieć czy wszystko ok , może ktoś Cię wciśnie ,ale lepiej mieć "swojego" poleconego sprawdzonego , ja takiego mam i zawsze jak coś mnie niepokoi to pisze smsa a on zawsze odpisze i wyjaśni
 
no to zrób sobie bete i po 48 godz jeszcze raz ,i w poniedziałek dzwoń i mów że jesteś w ciąży ,i chcesz wiedzieć czy wszystko ok , może ktoś Cię wciśnie ,ale lepiej mieć "swojego" poleconego sprawdzonego , ja takiego mam i zawsze jak coś mnie niepokoi to pisze smsa a on zawsze odpisze i wyjaśni
Planuje zrobić betę w poniedziałek
 
reklama
reklama
Do góry