reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uderzenie w brzuch

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Drogie Mamuśki,
Wczoraj wieczorem mój mąż chcąc podać mi oliwkę rzucił nią niechcący w brzuch. Na całe szczęście akurat trzymałam na brzuchu rękę. Ręka mnie bolała, ale na brzuchu bólu nie odczułam, mogło się jednak zdarzyć że ta oliwka uderzyła mnie w brzuch. Jestem w 16tc, zastanawiam się, czy lekkie uderzenie w brzuch może być niebezpieczne? Niepokojących objawów z rodzaju plamienia lub bólu nie mam. pomóżcie
 
reklama
Takie uderzenie nie jest grozne dzidzia jest dobrze chroniona w naszych brzuszkach nie martw sie :) Pozdrawiam
 
Spokojnie, dzidzia pływa sobie w wodach płodowych, jest zabezpieczona na wiele innych sposobów, także lekkie uderzenie w brzuszek nie zrobi mu krzywdy. :tak: Jeżeli jednak bardzo cię to stresuje, najlepiej idź do lekarza, niech zrobi USG, wtedy będzie wszystko jasne. Lepiej sie nie stresuj, bo to właśnie najbardziej szkodzi dziecku.
 
Takie uderzenie na pewno dzidzi nie zrobiło krzywdy. Nie stresuj się, będzie dobrze.
 
Do góry