reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uderzenie w czolo

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2017
Postów
20
Drogie mamy jestem tak na siebie zła! Moja 5 miesięczna córka dziś nauczyła rzucać się do przodu na kolanach. Ja chcąc jej wytrzec sline zblizylam sie do niej i ona w tym momencie właśnie rzuciła się do przodu uderzając czulkiem nad okiem w mój łuk brwiowy. Miała czerwony ślad który znikł. Chwilę była taka jakby zdezorientowana. Nie płakała. Ulala sporo dwa razy po jedzeniu ale to chyba z powodu tego rzucania sie do przodu ...wiem że juz pisałam o takich urazach ale dziś się przestraszylam bo aż mnie bolało ....myślicie ze takie uderzenie może być groźne ?
 
reklama
Drogie mamy jestem tak na siebie zła! Moja 5 miesięczna córka dziś nauczyła rzucać się do przodu na kolanach. Ja chcąc jej wytrzec sline zblizylam sie do niej i ona w tym momencie właśnie rzuciła się do przodu uderzając czulkiem nad okiem w mój łuk brwiowy. Miała czerwony ślad który znikł. Chwilę była taka jakby zdezorientowana. Nie płakała. Ulala sporo dwa razy po jedzeniu ale to chyba z powodu tego rzucania sie do przodu ...wiem że juz pisałam o takich urazach ale dziś się przestraszylam bo aż mnie bolało ....myślicie ze takie uderzenie może być groźne ?
Boże jak bym siebie widziała, dobrze ze mi to przeszło. Mój syn raz z łóżka poleciał mi na podłogę, centralnie pod swoje łóżeczko. Chyba bardziej wystraszył się mojej paniki jak uderzenia. Nawet na pogotowie dzwoniłam hahaha..:D raczej być nic nie powinno, ale poobserwowac możesz.
Z czasem będzie nauka chodzenia, multum guzów i siniakow.
W uniknieciu guza itp. Polecam Ci smalec;)
 
Nie:) Uwierz mi ze jak zacznie raczkowac to nieraz sie wywali albo uderzy:) Dzieci maja inne kosci:)
oczywiscie jakby to bylo jakies mega uderzenie itp itp to wtedy inaczej a tak to nie masz sie co martwic:)
Nie pierwsza i nie ostatnia:)
 
Do góry